Kıskanç kadının yaptıkları bardağı taşırdı! Takip edildiğini öğrenen koca boşanma davası açtı - Haberler
Haberi Paylaş

Kıskanç kadının yaptıkları bardağı taşırdı! Takip edildiğini öğrenen koca boşanma davası açtı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa
Kıskanç kadının yaptıkları bardağı taşırdı! Takip edildiğini öğrenen koca boşanma davası açtı

Eşini kıskanan Işık Y. adlı kadın, kocası Savaş Y.'nin sosyal medya hesaplarını karıştırmaya, mesajlarını okumaya başladı. Ardından kocasından habersiz telefonuna casusluk programı yükledi. Program sayesinde kocasının attığı her adımı takip eden genç kadın, bununla da yetinmeyip kocasının peşine dedektif taktı. Bir süre sonra takip edildiğini öğrenen Savaş Y., mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı.

İstanbul'da yaşayan Savaş Y., ve Işık Y., 2003 yılında evlendiler. Evlilikleri süresinde çiftin iki çocuğu dünyaya geldi. Son yıllarda çift arasında anlaşmazlıklar meydana gelmeye başladı. İddiaya göre genç kadın Işık Y., eşi Savaş Y.'e karşı duyduğu kıskançlıktan dolayı telefonunu karıştırmaya başladı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; İlk olarak eşinin sosyal medyasını ve mesajlarını sık sık kontrol eden Işık Y., iddiaya göre eşinden haber siz bir şekilde telefona casusluk programı yükleyerek adım adım takip etmeye başladı. Program sayesinde eşi Savaş Y.'e gelen tüm mesajları görebiliyordu. Aylarca bu şekilde takibini yürüten genç kadın bununla yetinmeyerek son hamlesini gerçekleştirdi.

Işık Y., 18 yıllık eşini takip ettirmek için dedektif arayışına girdi. Arayışının sonunda anlaşma sağladığı bir dedektifi eşinin peşine taktı. İddiaya göre dedektif Savaş Y.'i takip ediyor, fotoğraflarını çekerek Işık Y.'e iletiyordu. Eşini defalarca bu şekilde takıp eden kadın sonunda paçayı ele verdi. Çevredeki esnaf tarafından uyarılan Şavaş Y., takip edildiğini fark etti. Harekete geçti ve kontrolcü eşine boşanma davası açarak ''Dur'' dedi.

Dilekçesinde, eşi Işık Y.'e duyduğu sevgisinden dolayı bunca zaman yaptığı tüm güven dışı hareketleri görmezden geldiği ileri süren Savaş Y., peşine dedektif takılmasının bardağı taşıran son damla olduğunu beyan etti. Boşanma davası açan genç adam ayrıca çocuklarının velayetini talep etti.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
New Blue:abi bu kadınlardaki kıskançlık beni bitiriyor. Aynısı başımda var. Allah sabır versin. Müşterilerimin maillerime kadar kontrol ediyor. Karışmıyorum ama gizli saklı birşeyim yok. Buna rağmen hala çok seviyorum. kadının kıskancı takıntılı oluyor. Bende zaten şeffaf biriyim istediği kadar kontrol etsin. Karı koca arasında gizlilik olmaz. Ama peşime adam takacak kadar da değil. bu kadın biraz abartmış :D Casus programı ney ya. ona gerek yok telefon ortada olacak. güvenmiyorsan boşan Cevap Yaz 4 91 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title