Çöpte bulduğu altınların hepsi sahte çıkan kadın büyük yıkıma uğradı - Haberler
Haberi Paylaş

Çöpte bulduğu altınların hepsi sahte çıkan kadın büyük yıkıma uğradı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Bursa'da çocuğuyla birlikte karton toplayan Afgan kadın, içi altın dolu bir çanta buldu. Altınları sahibine teslim etmek isteyen kadın sahte olduklarını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Bursa'da kağıt toplayıcılığı yapan Afgan kadın, çöpte bulduğu altı dolu çantayı sahibine ulaştırmak istedi. Kadının hareketi takdir toplarken, altınların sahte çıkması şaşkınlığa neden oldu.

YÜKLÜ MİKTARDA ALTIN BİLEZİK

Merkez Osmangazi ilçesi Kükürtlü Caddesi'nde 4 yaşındaki erkek çocuğu ile birlikte karton toplayan Afgan uyruklu kadın, çöp kutusunda bir çanta buldu. Çantanın içerisini açan kadın, çantanın içinde yüklü miktarda altın bilezik olduğunu fark edince durumu polise bildirdi. Bölgeye gelen polis ekipleri altınları teslim alırken, çöp kutusu civarındaki insanları dinleyerek çevrede araştırma yaptı.

ALTINLAR İMİTASYON ÇIKTI

Çantayı kimin çöpe attığını belirleyen polis ekipleri, altınların sahibini bulunca gerçek ortaya çıktı. Çantanın sahibi, altınların imitasyon olduğunu, bu sebeple çöpe attığını söyledi. Yapılan incelemede ise altınların sahte olduğu kesinleşti. Ancak Afgan uyruklu karton toplayan kadının bu hareketi insanlık ölmemiş dedirtti.

Çöpte bulup sahibine teslim ettiği altınların hepsi sahte çıkan kadın ne diyeceğini şaşırdı

Çöpte bulup sahibine teslim ettiği altınların hepsi sahte çıkan kadın ne diyeceğini şaşırdı

Çöpte bulup sahibine teslim ettiği altınların hepsi sahte çıkan kadın ne diyeceğini şaşırdı

İhlas Haber Ajansı / Berktuğ Öncü - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
SİNYOR ELNİNO:tamam bizde artık afganlar iyi insanlarmış diyeceğiz.bunu istiyorsunuz değil mi iyi tiyatro ama yemiyor millet artık ya. Cevap Yaz 14 14 Yayından Kaldır
Emir Talay Akhan:Halk bu yalani yemez Z KUŞAGI UYANDI Cevap Yaz 9 17 Yayından Kaldır
Uğur Sezgin:Tyatrodan ibaret altınları verecekmiş nereen bulmuş adresi altınların üzeirindemi adres yazıy6ormuş Cevap Yaz 8 24 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title