Arka Sokaklar 600. bölüm kim öldü? Arka Sokaklar Ali Akdoğan öldü mü? Arka Sokaklar son bölümde ne oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Arka Sokaklar 600. bölüm kim öldü? Arka Sokaklar Ali Akdoğan öldü mü? Arka Sokaklar son bölümde ne oldu?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Arka Sokaklar 600. bölüm kim öldü? Arka Sokaklar Ali Akdoğan öldü mü? Arka Sokaklar son bölümde ne oldu?

Arka Sokaklar'ın son bölümü fragmanıyla dikkat çekmişti. Dizinin tüm bölümünde ise sarsıcı bir kayıp daha verildi. Patlayan bomba ardından Rıza Babanın evine ulaşan acı haber Pınar'ı gözyaşlarına boğdu. İzleyiciler Arka Sokaklar 600. bölüm kim öldü? Arka Sokaklar Ali Akdoğan öldü mü? Arka Sokaklar son bölümde ne oldu? sorularına yanıt aradı. Alp Korkmaz Arka Sokaklar'dan çıktı mı? Arka Sokaklar son bölümünde vurulan kişi kim?

Arka Sokaklar 600. bölüm kim öldü? Arka Sokaklar Ali Akdoğan öldü mü? sorularına yanıt aranıyor. Arka Sokaklar son bölümüne bazuka ile vurulan kişinin görüntüleri damga vurdu. O anlara şahit olan Hüsnü büyük bir şok yaşarken, Rıza babanın evine ulaşan haber Pınar'ı gözyaşlarına boğdu.

Mesut komiser, Harun'un kaçırılması nedeni ile müfettiş İdil tarafından gözaltına alınır. Olay sırasında yeraltı karakolunda Vedat'ı sorguladığını söyleyemeyen Mesut'un temize çıkması için Selin komiser tarafından bir plan yapılır.

Harun, Hamit tarafından kaçırılmıştır…

Hamit, kendisinin ve adamlarının yakınlarını ülkemiz üzerinden Avrupa'ya göndermek için Harun'u kullanır. Harun, Hamit'in elinden kurtulmak için bu isteğini kabul eder ve göçmenleri Türkiye'ye getirir.

Uyuşturucu kaçakçılarına yapılan operasyonda bir kişi ağır yaralanır...

Arka sokakların 22 Ekim 2021 günü yayınlanan 600 bölümde, uyuşturucu satanlara yapılan operasyonda, Rıza Baba'nın damadı ve ekibin önemli ismi Ali şehit olarak, diziye veda etti. Ali'nin tabutunun kaldırıldığı sahnede Rıza Baba'nın sözleri izleyicileri oldukça ağlattı...

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title