25 Ekim benzin fiyatları! Son dakika İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ akaryakıt fiyatları - Haberler
Haberi Paylaş

25 Ekim benzin fiyatları! Son dakika İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ akaryakıt fiyatları

Haberler.com - Haberler | Gündem

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine ise 44 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat değişikliği pompaya yansıyacak. 25 Ekim Dizel fiyatı ne kadar? 1 litre benzin kaç km gider? soruları merak edidi İşte, akaryakıt fiyatları! Yeni benzin fiyatları ve motorin fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ... 25 Ekim yeni benzin fiyatları son dakika! Akaryakıt fiyatları

Akaryakıt fiyatları ne kadar? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Motorin fiyatları İstanbul! 25 Ekim Güncel benzin ve motorin fiyatları başlıklarına dair detaylar araştırılıyor. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak akaryakıt fiyatlarına zam üstüne zam gelmeye devam ediyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya göre, benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 44 kuruş zam geldi. Fiyat artışı pompaya yansıyacak. İşte, akaryakıt fiyatları ve yeni benzin fiyatları...

BENZİN FİYATLARI!

Zammın ardından İstanbul'da 7,92'den satılan benzinin litresi 8,36 liraya çıkacak. Benzinin litresi Ankara ve İzmir'de 8,01'den 8,45'e yükselecek.

16 Ekim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzine 14, motorine ise 41 kuruş zam gelmişti. İki gün sonra motorine bir zam daha gelmiş ve motorinin litresi 23 kuruş daha artmıştı. Motorinin litresi İstanbul'da 8,19'dan, Ankara ve İzmir'de ise 8,28 liradan satılıyor.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title