Haberler

Yeryüzü Doktorları Derneği, Sudan'da 700 aileye gıda paketi dağıttı

Abone Ol

Yeryüzü Doktorları Derneği, Sudan'da ramazan yardımları kapsamında 700 aileye gıda paketi teslim etti.

Yeryüzü Doktorları Derneği, Sudan'da ramazan yardımları kapsamında 700 aileye gıda paketi teslim etti.

Yeryüzü Doktorları Derneği Sudan Proje Koordinatörü Kasım Taş, hayat pahalılığı nedeniyle yaşam şartlarının oldukça zorlaştığı Sudan'ın Umdurman bölgesindeki ihtiyaç sahibi 700 aileye, gıda kolisi dağıttıklarını söyledi.

Taş, paketlerin içiresinde un, yağ, pirinç, mercimek, fasulye, nohut, makarna, domates salçası, tuz ve şeker gibi temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğunu belirterek, "Her yıl olduğu gibi hayırsever bağışçılarımızın desteği ile Sudan'daki muhtaçları bu yıl da unutmadık. Sudan'da ekonomik krizin bir an önce sona ermesini, Sudanlıların mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamasını diliyoruz." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Kasım Sudan Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Güneş doğduktan sonra sabah namazı kılınır mı DİYANET? Sabah namazı güneş doğduktan kaç dakika sonra kılınır DİYANET? CUMARTESİ GÜNÜ ECZANELER AÇIK MI? 2 Aralık 2023 Eczane çalışma saatleri! Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title