Haberler

Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi'nde 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı

Güncelleme:

Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi'nde düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı'nda öğrenciler, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat branşlarında hazırladıkları 20 projeyi sergiledi. Okul Müdürü Talat Şahin, proje çalışmalarının öğrencilere araştırma ve bilgiye ulaşma becerisi kazandırmayı hedeflediğini belirtti. Yerköy Kaymakamı, Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri de projeleri inceleyerek öğrencilerden bilgi aldı.

Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi tarafından 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

Okulun spor salonunda açılan fuarda öğrenciler, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat branşlarında hazırladıkları 20 projeyi sergiledi.

Fuarın açılışında konuşan Okul Müdürü Talat Şahin, proje çalışmalarıyla öğrencileri araştırarak bilgiye ulaşmayı öğretmeyi amaçladıklarını söyledi.

Açılışın ardından Yerköy Kaymakamı Muharrem Coşgun, Belediye Başkanı Fatih Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Hasan Doğan, hazırlanan projeleri inceleyerek öğrencilerden bilgi aldı.

Kaynak: AA / Güncel

Milli Eğitim Müdürlüğü Edebiyat Tübitak Yerköy Güncel Haberler

Dondurmacıdan 1500 liralık hesaba isyan eden turistlere: Bana dokunursan 40 adamı karşında bulursun

Dondurmacıdan 1500 liralık hesaba isyan eden turistlere: Bana dokunursan 40 adamı karşında bulursun

18 yıl sonra tarihi ziyaret! Erdoğan-Özel görüşmesine ilişkin CHP'den ilk açıklama

18 yıl sonra tarihi ziyaret! Erdoğan-Özel görüşmesine ilişkin CHP'den ilk açıklama

Genelevde kimlik soran güvenlik görevlisini silahla vurdu

Genelevde kimlik soran güvenlik görevlisini silahla vurdu

Bakmadan Geçme

Filenin Sultanları maçı ne zaman 12 Haziran Çarşamba? Süper Lig ne zaman başlıyor 2024-25? #9917 Steam çöktü mü? 12 Haziran Çarşamba Steam sorun mu var? Karne tebrik mesajları, en güzel karne tebrik mesajları nelerdir? 2024 en güzel karne tebrik mesajları. 12 Haziran Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Örnek karne görüşleri 2024! Öğretmenler için karne görüşleri örnekleri nelerdir? Karne görüşü örnekleri 2024! Karne görüşü ne yazılır? Öğretmen karne görüşleri örnekleri! 12 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 12 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 12 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 12 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 12 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 12 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
1 ay önce ailesini katledip intihar eden polisle ilgili bomba Olcay Kılavuz ve Sinan Ateş iddiası

1 ay önce ailesini katledip intihar eden polisle ilgili bomba Olcay Kılavuz ve Sinan Ateş iddiası

title