Haberler

Yaralı Ala Doğan Abdülhamid Han Sondaj Gemisi'nden Kurtarıldı

Güncelleme:

Akdeniz üzerinden geçen ala doğan sürüsünden bir birey, Abdülhamid Han sondaj gemisinin üzerine düşerek yaralandı. Yaralı kuş, helikopterle Antalya Havalimanı'na getirilip tedavi edilecek.

ABDÜLHAMİD Han sondaj gemisi üzerine düşen bir ala doğan, helikopterle Antalya Havalimanı'na getirilip, yetkililere teslim edildi. Ala doğan, tedavisinin ardından doğaya salınacak.

Göçmen kuşların sonbahar göç yolculuğuyla birlikte sürüler halinde Avrupa ve Türkiye'den Afrika ve güneye göç yolculuğu başladı. Göçmen kuşların sonbahar göç yolculuğu sırasında, Akdeniz üzerinden geçen ala doğan sürüsünden bir birey, Akdeniz açıklarında çalışmalar yürüten Abdülhamid Han sondaj gemisinin üzerine düşerek yaralandı. Yaralı ala doğan, gemideki ekip tarafından helikopterle Antalya Havalimanı'na getirildi. Yaralı kuş burada Antalya Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'ne (DKMP) bağlı Antalya Şefliği ekiplerine teslim edildi. Havalimanında ekiplerin teslim aldığı yaralı kuş, tedavi için rehabilitasyon merkezine götürüldü. DKMP yetkilileri, gerekli tedavi ve bakımların ardından ala doğanın doğaya salınacağını açıkladı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Abdülhamid Han Akdeniz Antalya Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title