Yamaç Paraşütünde Tıraş - Haberler
Haberi Paylaş

Yamaç Paraşütünde Tıraş

İhlas Haber Ajansı - Güncel

Yamaç paraşütünde tıraş Adana'da bir berber yamaç paraşütü yaptığı sırada müşterisinin saçını tıraş etti Berber Ahmet Ocak: "Her yerde tıraş yapıyorum havada kara da fark etmez" Ramazan Bilgin: "Ahmet iyi bir berber olduğu için havada bir tarafımı keser diye korkmadım"ADANA - Adana'da bir...

Yamaç paraşütünde tıraş

Adana'da bir berber yamaç paraşütü yaptığı sırada müşterisinin saçını tıraş etti

Berber Ahmet Ocak : "Her yerde tıraş yapıyorum havada kara da fark etmez"

Ramazan Bilgin: "Ahmet iyi bir berber olduğu için havada bir tarafımı keser diye korkmadım"

ADANA - Adana'da bir berber yamaç paraşütü yaptığı sırada müşterisinin saçını tıraş etti.

Adana'da daha önce uçurum kenarında gençleri ve Seyhan Nehri'nde gondolda damadı tıraş eden berber Ahmet Ocak bu kez havada saç tıraşı yaptı. Ocak, yamaç paraşütü kullanan müşterisi Ramazan Bilgin'i adrenalin olsun diye haftasonu yamaç paraşütü yaptığı sırada tıraş etti. Ocak hem kendine hem de tıraş ettiği müşterisine havada tıraş ederken adrenalin yaşattı. Ocak, havada makas ile müşterisinin saçlarını sanki iş yerinde kesiyormuş gibi tıraş etti. Ocak tıraş ederken Bilgin ise bu anları ölümsüzleştirerek kamerayla görüntüledi.

"Bana çılgın berber diyorlar bende bunun hakkını vermeye çalışıyorum"

Ahmet Ocak artık tıraş konusunu aştıklarını macera ve aksiyon aradıklarını belirterek, "Daha önce Seyhan Nehri'nde damat tıraşı yapmıştık ve uçurum kenarında korkunç bir manzara eşliğinde tıraşımız olmuştu. Bu seferde paraşütte tıraş yaptık. Bana dediler ki 'olmaz' ama bizim için imkansız yoktur dedik ve yaptık. Bu tıraşı yaparken ilk başta bayağı bir korktum ama pilotumuz iyi olduğu için sağ olsun bana özgüven verdi ve tıraşımızı yaptık. Tıraş ettiğim kişinin kulağını keserim diye korkmadım çok şükür biz o konularda kendimizi aştık" dedi.

Her yerde tıraş yapabildiğini anlatan Ocak, "Havada ve karada fark etmez artık her yerde tıraş yapıyorum. Yakınlarım çılgın berber diyor bana bende bu ismin hakkını vermeye çalışıyorum. Bu görüntülerden sonra gelip beni uçurum kenarında ya da nehirde tıraş et diyenler oluyor. Bu tıraşlardan para almıyorum ben hobi olarak yapıyorum para benim için ikinci planda" diye konuştu.

"Çok uçuk bir teklifti ama yaptık"

Ramazan Bilgin ise teklif ilk geldiğinde fikrin çok uçuk geldiğini ifade ederek, "Ahmet böyle bir projeyle geldi yanımıza bizde tamam dedik en azından bizimde bir katkımız olsun istedik. Ahmet'le beraber uçtuk kendisi iyi bir berber olduğu için havada tıraş sırasında bir tarafımızı keser diye korkmadık. Bize bu teklifle geldiğinde çok uçuk bulduk ama Ahmet'i tanıyınca uçuk olmadığına karar verdik ve güzelde bir tıraş oldu. Bize artık bu tarz talepler geliyor ama önceliğimiz Ahmet. Ben daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım Ahmet ile ilk oldu" dedi.

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ahmet Ocak, Ahmet Ben, Seyhan, Politika, Güncel, Haberler

title