Haberler

Vali Özçimen, Kaza Geçiren Elif'i Ziyaret Etti

Güncelleme:

Sakarya Ortaokulu'nda okuyan Elif Sevim'e dün öğle arası okul önünde bir araç çarpmıştı.

Sakarya Ortaokulu'nda okuyan Elif Sevim'e dün öğle arası okul önünde bir araç çarpmıştı. Acilen hastaneye kaldırılan ve durumu iyiye giden Elif'i Vali İbrahim Özçimen ziyaret etti. Yoğun bakımda olan ve geçirdiği iki ameliyatın ardından durumunun iyi olduğu öğrenilen Elif'in anne ve babasına geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Özçimen, "Umarım kızımız biran önce iyileşip yine arkadaşlarının arasına katılacaktır" dedi.

Sakarya Ortaokulunda okuyan Elif Sevim, dün okul önündetrafik kazası geçirerek İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Bugün de Vali İbrahim Özçimen, Elif Sevim'i ziyarete gitti.

Hastanede Başhekim İbrahim Özcan tarafından karşılanan Vali Özçimen, Elif'in babası Sinan Sevim ile konuştu ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra Elif'in yattığı yoğun bakım ünitesine giren Vali Özçimen, şuuru açık olan Elif'i ziyaret etti.

Çıkışta geçirdiği 2 ameliyatın ardından durumu iyiye gittiği öğrenilen Elif'in biran önce arkadaşlarının arasına katılacağına inandığını söyleyen Vali Özçimen, "Kızımız için dua edip destek olmamız lazım. Doktorlarımız kızımızın iyi olması için ellerinden geleni yapıyorlar. Öğrendik ki durumu iyi. Allah şifalar versin" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

İbrahim Özçimen Sakarya Güncel Haberler

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Bakmadan Geçme

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title