Haberi Paylaş

Üzümlü'de Yol Çalışmaları

Üzümlü'de Yol Çalışmaları

Güncel Haberler

Üzümlü Belediyesi tarafından Üzümlü-Bayırbağ köy yolunda yapılan genişletme ve düzeltme çalışmalarının ardından sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlandı.

Üzümlü Belediyesi tarafından Üzümlü- Bayırbağ köy yolunda yapılan genişletme ve düzeltme çalışmalarının ardından sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlandı.

Kaymakam Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ve Bayırbağ Köy Muhtarı Yaşar Eser, sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Kaymakam Acar ve Belediye Başkanı Sazlı çalışma alanında asfaltı beraber döktü.

Belediye Başkanı Sazlı, Üzümlü-Bayırbağ yolunun yeni modern haliyle çok daha güzel olacağını belirterek, şunları aktardı:

"Yaklaşık 20 gün önce başladığımız Üzümlü-Bayırbağ yolu genişletme ve düzeltme çalışmalarının ardından bugün sıcak asfalt çalışmalarına başladık. Kaymakamlık, belediye ve köy muhtarlığımızla yaptığımız ortak çalışma ile bu yol artık çok daha modern bir hale geliyor. İl Özel İdaresi Müdürlüğümüzün ekipleri tarafından 2,6 kilometrelik yol sıcak asfalt kaplanıyor. Bu çalışmanın ardından Üzümlü-Ekşisu yolunda aynı çalışmayı yapacağız. Bu çalışmada emeği geçen başta Erzincan Valimiz Sayın Ali Arslantaş olmak üzere herkese teşekkür ediyor, yeni yolumuzun hayırlı olmasını diliyorum."

Kaynak: AA / Güncel

Ahmet Sazlı Fatih Acar Bayırbağ Üzümlü Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title