Haber : Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Marmaray'da yolculuk yaptı! Boş koltuk detayı dikkat çekti - Haberler

Haberi Paylaş

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Marmaray'da yolculuk yaptı! Boş koltuk detayı dikkat çekti

 - Güncelleme:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'da vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı. Karaismailoğlu'nun yolculuk yaptığı anlar, sosyal medyada da gündem olurken, konuyla ilgili yapılan bir yorum dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcısı, "Boş koltuk var, niye oturmuyor" diye sorarken, ona cevap veren bir kullanıcı ise "Belki ayakta durmayı seviyor" dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Marmaray'da yolculuk yaptığı anlar kameraya yansıdı. Karaismailoğlu'nun ayakta yolculuk yaptığı görülürken, bu anların kim tarafından kayıt altına alındığı henüz bilinmiyor.

O ANLAR HAYLİ DİKKAT ÇEKTİ

Bakan Karaismailoğlu'nun ayakta yolculuk yaptığı anlar, sosyal medyada da çok sayıda paylaşım aldı. Sosyal medya kullanıcıları, yolculuk sırasında oluşan ortamın olumlu olduğuna ve bakanın sorunları yerinde gözlemlediğine vurgu yaptı.

"BOŞ KOLTUK VAR, NİYE OTURMUYOR"

Bakan Karaismailoğlu'nun Marmaray'daki yolculuğuyla ilgili sosyal medyada yapılan yorumlardan biri dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcısı, "Boş koltuk var, niye oturmuyor" diye sorarken, ona cevap veren bir kullanıcı ise "Belki ayakta durmayı seviyor" dedi.

İşte o diyalog:

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Marmaray'da yolculuk yaptı! Koltuk detayı dikkat çekti

Haberler.com - Güncel

Adil Karaismailoğlu Sosyal Medya Marmaray Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

ismail bey :

Bakanı resime sonradan eklemişler gibi duruyor. Aslında orada değil gibi..

Hek Tor:

Orada oturan bayan kaya kaya tek kişilik boş yeri 3 kişiliğe yükseltti, bundan niye bahsedilmiyor? Demek ki gelecek 2 bakan daha var da ikaz ettiler. Ha ha ha haaaa.

Nevzat Grgn:

Kendi gözleri ile görmüş oldu o kalabalık ortamı,belki seferler artırılır.

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title