Haberi Paylaş

Uğur Dündar Twitter'da paylaştı! Yerde bulduğu 100 TL'yi vermek istediği kağıt toplayıcısının yanıtıyla şoku yaşadı

Güncel Haberler

Gazeteci Uğur Dündar, kısıtlama öncesi yürüyüş yaptığı esnada rüzgarın önüne getirdiği 100 TL kağıt parayı "Sizden düşmüştür" diyerek yanından geçen bir kağıt toplayıcısına vermek istediğini belirtirken, vatandaşın "Benim cebimde hiç 100 lira olmaz" yanıtıyla şoke olduğunu anlattı.

Gazeteci yazar Uğur Dündar, Twitter hesabından dikkat çeken bir olayı aktardı. Kısıtlama öncesi sokakta gezerken rüzgarın önüne getirdiği 100 TL kağıt parayı alarak yakınındaki bir kağıt toplayıcıya vermek istediğini anlatan Dündar, vatandaşın parayı kabul etmediğini söyledi.

Dündar, paylaşımında kağıt toplayıcısını incitmemek için, "Sizden düşmüştür" diyerek parayı vermeye çalıştığını ancak vatandaşın "Benim cebimde hiç 100 lira olmaz!" karşılığı ile yaşadığı şoku yazdı.

Uğur Dündar'ın o mesajı şöyleydi:

"Kısıtlama öncesi yürüyüş yaparken rüzgâr, 100 TL'lik bir banknotu sürükleyerek önüme getirdi. Biraz ötede bir kâğıt toplayıcısı çöp bidonlarını karıştırıyordu. Parayı alıp 'Sizden düşmüş olabilir' diyerek ona uzattım. 'Olamaz abi' dedi. 'Benim cebimde hiç 100 lira olmaz!..'"

Uğur Dündar Twitter'dan paylaştı! Yerde bulduğu 100 TL'yi vermek istediği kağıt toplayıcısının yanıtıyla şoku yaşadı

Öte yandan Dündar, kağıt satıcısını zorlayarak 100 TL'ye en sonunda kendisine verdiğini de söyledi.

Haberler.com - Güncel

Uğur Dündar Türk Lirası Twitter Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (121)

Güvenlik:

B n güvenlik görevlisiyim.Benim tanıdığım çok kağıt toplayıcısı kardeşim var. Bana bırak bu işi ben bu paraya bu işi yapma diyorlar. 100 lira onlar için yemek parası.Çok çalışıyorlar görüyorum Allah daha çok versin. İnanmayanlar birisini çevirsin sorsun haftada ne geçiyor eline diye bir sorun. Bunlar gibi yalancı değillerdir adam gibi adamdır doğruyu söylerler hatta sende kazan diye gel abi sana herşeyi arabanı bile ayarlarım derler. Ulan bu Dündar gibilerin milletten haberi yok. Onları çöp karıştırıyor gördüğü için gariban sanıyor gel güvenliğe bakalım ??

Hoca:

Bırak bu işleri uğur dündar karşınızda aptal bir milletmi var. Yine neyin peşinde olduğunuzu söyleyin. Duyar kasma şebekesi sizi. Adamsan bulduklarınızı değil yıllardır bu milletten çaldıklarınızı verin görelim.

dündar:

zaten kimsede Allah inancı yok kime neyi anlatıyon ugur dundar yorumları okudumda gülerken altıma kaçırdım ülkede 1 tane muhalif haber yapan kalmadı hepsi dizi senaryosu senin bu basına gelene senaryo diyorlar çok komik :))) aslında trajik insanlar gördüğüne deyil inanmak istediğine ona dayatılana inanıyor çokmu müslümansınız açında iki satır türkçe kuran okuyun sadece iki satır belki islah olursunuz hırsızlık harammı helalmı kul hakkı nedir okuyun . Uçuyoruz hedef 2023 ihalar sihalar satanlar

Tüm 121 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title