Haberler

Türk Hakemler Uygulamadan Memnun

Türk hakemler uygulamadan memnun Fırat Aydınus Gerek Türk hakemliği gerekse Türk futbolu için devrim niteliğinde Hüseyin Göçek hakemlikle yatıp kalkacağız Barış Şimşek Bu bir başlangıç Mete Kalkavan Bundan sonra bize sorduklarında rahatlıkla hakemlik yaptığımızı söyleyebiliriz Tolga özkalfa yüzde yüzümüzü hakemliğe verebileceğiz Ali palabıyık başarı oranımızı en üste çıkarmaya çalışacağız Bülent Yıldırım projede olmaktan dolayı son derece mutluyuz Mustafa Akın, İstanbul-DHA Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilk olarak geçen yıl 6 hakemle başlatılan ve bu yıl 3 hakemin daha eklenmesiyle devam eden Profesyonel Hakemlik uygulamasından Türk hakemler memnun olduklarını dile getirdi.

Türk hakemler uygulamadan memnun

Fırat Aydınus Gerek Türk hakemliği gerekse Türk futbolu için devrim niteliğinde

Hüseyin Göçek hakemlikle yatıp kalkacağız

Barış Şimşek Bu bir başlangıç

Mete Kalkavan Bundan sonra bize sorduklarında rahatlıkla hakemlik yaptığımızı söyleyebiliriz

Tolga özkalfa yüzde yüzümüzü hakemliğe verebileceğiz

Ali palabıyık başarı oranımızı en üste çıkarmaya çalışacağız

Bülent Yıldırım projede olmaktan dolayı son derece mutluyuz

Mustafa Akın, İstanbul-DHA

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilk olarak geçen yıl 6 hakemle başlatılan ve bu yıl 3 hakemin daha eklenmesiyle devam eden Profesyonel Hakemlik uygulamasından Türk hakemler memnun olduklarını dile getirdi. TFF'nin Riva'da bulunan idari binasında yapılan imza töreninin ardından hakemler açıklamalarda bulundu.

FIRAT AYDINUS GEREK TÜRK HAKEMLİĞİ GEREKSE TÜRK FUTBOLU İÇİN DEVRİM NİTELİĞİNDE

Üst klasman hakemi Fırat Aydınus yaptığı açıklamada, Gerek Türk hakemliği gerekse Türk futbolu için devrim niteliğinde olan bu süreç içerisinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Avrupa düzeyinin üstünde olan böyle bir komplekste mental ve fiziksel hazırlıklarımızın profesyonel anlamda bize geri dönüşüm katkılarını çok olumlu olarak göreceğimize inanıyorum. Bu vesile ile yeni sezon kulüplere futbolseverlere fair play sevgi ve saygı çerçevesinde bir sezon diliyorum ifadelerini kullandı.

HÜSEYİN GÖÇEK HAKEMLİKLE YATIP KALKACAĞIZ

Genç nesile ışık tutmamız açısından hem de hakemlik çıtasını Avrupa'da yükseltmek açısından çok yararlı olacağına inanıyorum diyen Hüseyin Göçek, Bu sistemin yararları da Avrupa'da verimli bir şekilde alınmakta idi. ve bu sistemde haftada üç gün Riva'da belli eğitimlere gireceğiz. Bir hafta önce oynanan maçların değerlendirmesini yapacağız. Böylece hakemlikle yatıp kalkacağız. Daha önceleri kendi işimiz olduğundan dolayı iş yerinin sıkıntısından arınmış olacağız. Böyle çok verimli olacağına inanıyorum. ifadelerini kullandı.

BARIŞ ŞİMŞEK BU BİR BAŞLANGIÇ

FIFA kokartlı hakemlerden Barış Şimşek ise, Biz 1 Nisan'dan beri bu uygulamanın içindeyiz. Deneme sürecini yaşayan 6 kişiden biriyim. Türk futbolu için milat olduğuna inanıyorum. İşimizden arta kalan zamanı ayırmayacağız hakemliğe tamamen hakemliğe yoğunlaşacağız. İlerleyen zamanlarda bize çok faydası olacak. Eğitim çalışmalarımız daha iyi noktalara ulaşacak. İlerleyen dönemlerde bunun meyvelerini alacağız. Bu bir başlangıç. Şuan dokuz kişi ile başladı ama ileride bizim alacağımız sonuç genç arkadaşlarımız için hedef oluşturacaktır. İnşallah iyi şeyler elde ederiz. Hepimize hayırlı olsun şeklinde konuştu.

METE KALKAVAN BUNDAN SONRA BİZE SORDUKLARINDA RAHATLIKLA HAKEMLİK YAPTIĞIMIZI SÖYLEYEBİLİRİZ

Uygulamadan dolayı heyecanlı olduğunu dile getiren Mete Kalkavan, Türk sporuna Türk hakemliğine hayırlı olsun. Bundan önce herkesin meslekleri vardı. Sorulduğu zaman herkes kendi mesleğini söylüyordu. Dışarıda gezdiğimiz zaman insanlar bizi hakemlik unvanı ile tanıyordu genellikle. Bundan sonra bize sorduklarında rahatlıkla hakemlik yaptığımızı söyleyebiliriz. Bundan sonra her şeyimizi hakemliğe ayırabiliriz. Kesinlikle de performanslarımızda ve başarımızda artış olacaktırdedi.

TOLGA ÖZKALFA YÜZDE YÜZÜMÜZÜ HAKEMLİĞE VEREBİLECEĞİZ

Profesyonelliğin gelişi ile yüzde yüzümüzü hakemliğe verebileceğiz diyen Tolga Özkalfa, Profesyonelliğin getirdiği yaşam tarzını, düşünce tarzını hem fiziksel olarak hem de mental olarak hazırlanmayı bu sayede daha da ileri götüreceğimizi düşünüyorum. Hakemlik açısından bakıldığı zamanda hem bireysel gelişim hem de diğer hakemlerin gelişimine olan katkı pilot olarak uygulanıp sonuçları alınmıştı. Bizde diğer arkadaşlarımıza katılarak bu olumlu sürecin en iyi şekilde ilerlemesine katkı vereceğiz şeklinde konuştu.

ALİ PALABIYIK BAŞARI ORANIMIZI EN ÜSTE ÇIKARMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Ali Palabıyık, Biz üç aylık deneme sürecinde güzel bir çalışma başlattık. Olumlu sonuçlarını aldık. Bu ekibin içinde bu genç yaşta bulunmaktan dolayı da çok mutluyum. İnşallah burada diğer hocalarımızın bize katılması ile birlikte çalışmalarımızı daha sistemli hale getirerek başarı oranımızı en üste çıkarmaya çalışacağız dedi.

BÜLENT YILDIRIM PROJEDE OLMAKTAN DOLAYI SON DERECE MUTLUYUZ

Bülent Yıldırım ise projede yer aldığı için mutlu olduğunu belirterek, TFF'nin futbolun geliştirilebilmesi için yürüttüğü projelerden bir tanesi bu çalışma. Endüstriyel futbolda üst liglerin daha sağlıklı yönetilebilmesi, hakemin daha rahat müsabakalara hazırlanabilmesi için gerçekleştirilmiş bir proje. Bu projede olmaktan dolayı son derece mutluyuz dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hüseyin Göçek Ali Palabıyık Tolga Özkalfa Barış Şimşek Politika Güncel Haberler

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Yazılım sorunu sadece Bitcoin'i etkilemedi! Fiyatı 67 bin doların üzerine çıktı

Yazılım sorunu sadece Bitcoin'i etkilemedi! Fiyatı 67 bin doların üzerine çıktı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title