Haberi Paylaş

TÜRES'ten sağlık çalışanlarına yemek ikramı kampanyası

Güncel Haberler

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) üyeleri Türkiye genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele eden sağlık çalışanlarına ikramlarda bulunmak için kampanya başlattı.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) üyeleri Türkiye genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele eden sağlık çalışanlarına ikramlarda bulunmak için kampanya başlattı.

TÜRES'ten yapılan açıklamada, sağlık çalışanlarının virüsle mücadelelerine katkı sağlamak isteyen işletmelerinde hazırladıkları lezzetlerini bizzat görev başında bulunan sağlık çalışanlarının bulunduğu hastanelere götürüp ikramlarda bulunacağı bildirildi.

Sağlık çalışanlarına yemek ikramı kampanyasının TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl'ün kendi işletmesi olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesindeki 350 sağlık çalışanına yemek ikram etmesiyle başladığı kaydedildi.

Bingöl, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Yaşadığımız süreçte hiç şüphesiz en kahramanca mücadeleyi veren sağlık çalışanlarımızdır. Onlar için ne yapsak az kalır. Biz de TÜRES olarak bir kampanya başlatıyoruz. Sağlık çalışanlarımıza TÜRES üyeleri olarak ülke çapında karınca kararınca kendi lezzetlerimizden ikramlarda bulunacağız. İlk ikramı da bugün kendi işletmem olan Ramazan Bingöl Et Lokantası'nda hazırladığımız yemekleri 350 sağlık çalışanlarımıza dağıtarak yapıyoruz. Tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz, hepsinden Allah razı olsun, dualarımız kendileriyle." ifadelerini kullandı.

AA / Güncel

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Ramazan Bingöl Türkiye Bingöl Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title