Ramazan Bingöl Haberleri

Ramazan Bingöl haber, Ramazan Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Bingöl - Dün
TÜRES'ten "İftar Söyle" hareketi ile esnafa destek çağrısı
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, vaka sayılarının artışı ile kısıtlama getirilen sektörün sadece paket servis ve gel-al ile ayakta kalma mücadelesi verdiğini belirterek, "Bu anlamda ramazanın ruhuna yakışır bir kampanya ile vatandaşlarımıza...
Ramazan Bingöl - 27.03.2021
TÜRES Genel Başkanlığına yeniden Ramazan Bingöl seçildi
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği'nin (TÜRES) 9. Olağan Genel Kurulu'nda Genel Başkanlığa yeniden Ramazan Bingöl seçildi.
Ramazan Bingöl - 04.03.2021
İstanbul'da Kovid-19'a karşı dinamik denetim süreci başladı
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Başkanı Ramazan Bingöl'ün de katıldığı restoran denetimleri sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, 1 Marttan itibaren salgınla mücadelede kontrollü normalleşme dönemine girdiklerini hatırlatarak, normalleşirken kurallara da harfiyen uyulması gerektiğini söyledi.
Ramazan Bingöl - 02.03.2021
Açılma sevinci yaşayan yeme-içme sektörü sıkı tedbiri elden bırakmayacak
"Müşterilerimizi çok özledik, onları işletmelerimize bekliyoruz" Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, tam 100 gün sonra yeniden açılmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Artık işimizi çok sağlam ve düzgün yapmalı, Sağlık Bakanlığı ve il hıfzıssıhha kurullarının belirlediği kurallara harfiyen uymalıyız.
Ramazan Bingöl - 23.02.2021
İstanbul Valisi Yerlikaya, TÜRES Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Başkanı Ramazan Bingöl ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Ramazan Bingöl - 27.01.2021
Destekleri memnuniyetle karşılayan yeme-içme sektöründe gözler işletmelerin açılmasında
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, hükümetin yeme-içme sektörünü unutmamasının çok önemli olduğunu belirterek, açıklanan desteklerin mutluluk verici olduğunu söyledi.
Ramazan Bingöl - 20.01.2021
TSE VE TÜRES iş birliğinde restoranlara "Güvenli İşletme" belgesi verilecek
"Bu belgeye sahip işletmelerin bir an önce açılacağını öngörüyoruz" TÜRES Başkanı Ramazan Bingöl de salgının nedeniyle ikinci kez yerinde hizmete kapatılan restoran, lokanta ve kafelerin, açılışları sonrasında bu belgeye sahip olmalarının işletmeleri eskiye oranla çok daha güvenli yapacağını belirtti.
Ramazan Bingöl - 20.01.2021
MÜSİAD, Türk mutfak sanatlarının ticarileştirilmesine odaklandı
Kaan şunları aktardı: "Yöresel Lezzetlere Seyahat" isimli kitabımızı hazırladığımızda ben, Gıda ve Tarım Sektör Kurulu Başkanı idim ve bu mevzunun önemini her vesile dile getiriyordum. Yıllarca Türk Mutfak Kültürü'nün standartlara ulaşması ve ticarileştirilmesi için uğraştım. Bugün MÜSİAD Başkanı olarak bilhassa tazelenme sürecimizde bir komitemizi sırf bu alanda çalışmak üzere kurduk; 'Gastro-Ekonomi ve Türk Mutfak Sanatları Komitesi'. Bu komitemizin başkanlığını, Ramazan Bingöl yapmaktadır.
Ramazan Bingöl - 30.12.2020
Son dakika haber! KKK darbe girişimi davasında karar (2)
Aynı suçtan sanıklar Ali Rıza Çağlar, İbrahim Lütfi Nuhoğlu, Mücahit Tamer, Hüseyin Öztürk, Adnan Akdemir, İsmail İnal, Mehmet Aydın, Atilla Karakuş, Yüksel Ordu, Yusuf Yiğit, Erkan Erol, Mahmut Gündoğdu, Serhat Akın, Yalçın Karahan, Alpaslan Kılıç, Ahmet Ejder, Sinan Şimşek, Mesut Rahat, Murat Yüksel, Dinçer Özcan, Fikri Pehlivanlı, Fatih Demir, Cevdet Serbest, Adem Öner, Turgut Akgül, Şahin Yüce, Mustafa Şahin, Muharrem Bayrakal, Mehmet Kalkan, Mesut Turan, Hasan Fidan, İsmail Yükleyen, İdris Aygün, Levent Akçaoğlu, Ercan Buyur, Mesut Şahan, Ünal Demir, Yener Akbaba, Zeyit Karagöz, İsmail Ayyıldız, Uğur Bahtiyar, Ekrem Güneş, İsmail Aydın, Hüseyin Rahmi Bali, Bekir Öztürk, Ahmet Direnç, Mustafa Tezcan, Yusuf Gül, Yasin Çakır, Serdar Yıldız, Veis Şahin, Necati Durmuşbaş, Fatih Yılmaz, Aydın Duman, Vedat Güngör, Kurtuluş Kafalı, Emrah Çelebi, İbrahim Denizhan, Ramazan Bingöl, Yunus Emre Çevik, Halil İbrahim Üçgül, Ramazan Bozdağ, Metin Çetin, Mehmet Burak Demir, Ali Özkan Yorgun, Resul Savaş, Göksel Salı, Gökhan Karaca, Muttalip Şahin, Abdullah Polat, Mustafa Yıldırım, Serdar Kerem Koç, Yalçın Kızılçam, Mahmut Dalgın, Hüsnü Göçmen, Refik Durak, Mehmet Akkuş, Osman Gökmen, Fatih Dağcı ve Levent Ceylan'a "müebbet hapis" cezası verildi.
Ramazan Bingöl - 29.12.2020
TÜRES'ten salgından etkilenen restoranlara 1 milyon lira kira yardımı
Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl, sektörün bu zorlu sürecinde Yemeksepeti'nin esnafı desteklemesini önemsediklerini bildirdi.
Ramazan Bingöl - 14.12.2020
Yeme-içme sektörü çalışanlarına 400 liralık alışveriş çeki desteği
Açıklamada görüşlerine yer verilen TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl, sektörün hem ilk dalgada hem de şu an yaşanılan ikinci dalgada büyük bir krizle karşı karşıya kaldığını bildirdi.
Ramazan Bingöl - 16.11.2020
KKK darbe davasına devam edildi
Cep telefonu incelemesine ilişkin rapor hakkında konuşan sanık eski teğmen Ramazan Bingöl, telefonunda suç unsuruna rastlanılmadığını söyledi.
Ramazan Bingöl - 16.10.2020
TRT Belgesel'in yeni yapımları yarın yayın hayatına başlayacak
Türk mutfağının önemli ustalarından Ramazan Bingöl'ün sunuculuğunu üstlendiği "Şefin Özel Konuğu" programında, Türkiye'nin çeşitli bölgelerine gidilerek, o yöreye has geleneksel lezzetlerden oluşan ve bölgenin mutfak kültürünü yansıtan bir yemek sofrası hazırlanacak.
Ramazan Bingöl - 23.06.2020
GÜNDEM / 23 Haziran 2020
(Giresun/17.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- "İstihdam Kalkanı" genç istihdamını kolaylaştıracak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: "İstihdam Kalkanı'nda gençlerin ve 50 yaş üzerindekilerin istihdamını kolaylaştırıcı maddeler olacak. Farkındalık sağlamak için bazı teşvikler sağlayacağız" "Ülkemiz, dünyayla kıyasladığında kısmi çalışmada çok geride. Hollanda'da iş gücünün yarısı kısmi çalışmada. İsveç'te iş gücündeki her dört kişiden birisi kısmi çalışmada. Bizde ise oran yüzde 9,9 seviyesinde. AB ortalaması yüzde 18'lerde" (Özcan Yıldırım/Ankara) (Fotoğraflı/Görüntülü) 2- Restoranlardan Güvenli Turizm Belgesi'ne yoğun ilgi TURYİD Başkanı Kaya Demirer: "Üyelerimizin Güvenli Turizm Belgesi'ne talebi arttı. Sertifikayı alan ve almak isteyen işletme sayısı yüksek" "Müşteriler her zaman içlerinin rahat olacağı yeri tercih eder. Sertifikalı işletmeler sertifikası olmayanlardan ayrılacak. (Sertifikalı) Restoranlar daha çabuk kabul görecek" TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl: "Bu belgenin alınmasını çok önemsiyoruz ve öneriyoruz.
Ramazan Bingöl - 22.06.2020
"Ziraat Bankası kredisi bütün restoran ve kafelere verilsin" talebi
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, Ziraat Bankası'nın turistik restoran ve işletmelere sağladığı kredinin sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli değil, sektörde faaliyet gösteren tüm restoran ve kafelere verilmesi gerektiğini bildirdi.
Ramazan Bingöl - 29.05.2020
GÜNDEM / 29 Mayıs 2020
(İstanbul/10.45/13.30/14.53/20.30/23.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Restoranlarda "yeniden açılma" sevinci Restoranların yeniden açılacak olması işletme sahiplerini ve çalışanlarını sevindirirken, sektör temsilcileri, bu kararı bekledikleri için işletmelerini büyük oranda hazırda tuttuklarını, açılmak için sabırsızlandıklarını bildirdi TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl: "Sektör gerçekten zor duruma girmişti.
Ramazan Bingöl - 14.05.2020
"Restoranlar da tedbirler alınarak açılsın" talebi
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, yeme-içme sektörünün artık faaliyetlerine başlaması gerektiğini belirterek, "Restoran ile kafeler Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve ilgili bakanlıklarca belirlenecek standartlara uygun bir şekilde...
Ramazan Bingöl - 18.03.2020
Restoran işletmecilerinden koronavirüsün etkilerine karşı destek çağrısı
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin, "Bu süreci el birliğiyle atlatacağız. Devletimizle akılcı yöntemler geliştirerek en az zararla kapatacağımıza inanıyoruz.
Ramazan Bingöl - 28.12.2019
TÜRES'ten yerli otomobil için "en az 500 adetlik" ön sipariş
TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl ve Yönetim Kurulu üyeleri büyük beğeni toplayan yerli otomobil için ilk etapta en az 500 ön sipariş vereceklerini açıkladı.
Ramazan Bingöl - 13.12.2019
Prof. Dr. Karatay'ın "tavuk döner" açıklamasına suç duyurusu
Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen TÜRES Başkanı Ramazan Bingöl ve başkan yardımcısı Ahmet Küçük ile dernek üyeleri, Prof.
Ramazan Bingöl - 13.12.2019
Tavuk döner açıklamaları nedeniyle Prof. Dr. Canan Karatay'a suç duyurusu
TÜM Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES), "Başından beri tavuk dönere karşıyım. Tavuk döner olan büfelerin önünden geçerken bile midem bulanıyor" diyen Prof. Dr. Canan Karatay hakkında suç duyurusunda bulundu. Canan Karatay'ı genelleme yapmakla eleştiren TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl, "Bu ürünlerde bir şey varsa zararlı olarak bu bakanlıklar, bu devlet bu kurumlar ne işe yarıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Bingöl Haberleri | Ramazan Bingöl Kimdir - Haberler - Ramazan Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜRES'ten İftar Söyle hareketi ile esnafa destek çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 18:31:15. #1.15#

title