Haberler

Kayapınar Kaymakamı Koç, miniklerin sevinçlerine ortak oldu

Güncelleme:

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Zarokistan Kreş ve Gündüz Bakım Evi tarafından 1. Geleneksel Bahar şenlikleri düzenlendi.

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Zarokistan Kreş ve Gündüz Bakım Evi tarafından 1. Geleneksel Bahar şenlikleri düzenlendi. Şenliğe katılarak çocukların coşkusuna ve eğlencelerine ortak olan Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, "Çocuklarımızı böyle gördükçe ülkemizin geleceği adına umutlu ve mutlu oluyoruz" dedi.

Kayapınar Belediyesine bağlı eğitim faaliyetleri sürdüren Zarokistan Kreş ve Gündüz Bakım Evi tarafından Geleneksel Bahar Şenlikleri düzenlendi. Kreşin bahçesinde düzenlenen etkinliklerde, minikler müzik eşliğinde sıra gecesi ve halk oyunları ile sahne gösterilerine katılarak eğlendi. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç da, düzenlenen etkinliğe katılarak, miniklerin coşkusuna ve sevincine ortak oldu. Gösterilerin ardından minikleri hitap eden Kaymakam Koç, çocukları böyle gördükçe ülkenin geleceği adına daha umutlu ve mutlu olduklarını söyledi. Kaymakam Koç, "Hepinizi tebrik ediyorum. Çok güzel bir gösteri hazırlamışsınız. Öğretmenlerinizi de tebrik ediyorum. Büyüklerden çok daha güzel bir gösteri yaptınız. Sizleri böyle gördükçe ülkemizin geleceği adına umutlu ve mutlu oluyoruz. Gerçekten çok pırıl pırıl çocuklarsınız. Bu etkinlikler çok poşumuza gitti. Siz etkinlik yaptıkça biz de her zaman yanınızda olacağız. Belediye olarak yanınızda olacağız, sizleri hep destekleyeceğiz. Hocalarımızı ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Çok güzel bir etkinlik olmuş. Hayırlı ve uğurlu olsun. Ama çocuklardan maskelerini çıkarmamalarını istiyoruz, ailelerimizi bu konuda ikaz ediyoruz, hassas oluyoruz" diye konuştu. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Bahar Şenlikleri Ünal Koç Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title