Haberler

Şişli'de Sosyal Medya Çıkartması

Güncelleme:

Şişli Belediyesi interaktif belediyecilik anlayışını Şişli halkı ve çalışanları ile birlikte sosyal medya platformuna taşıyor.

Şişli Belediyesi, sakinlerine 'Sosyal Medya Eğitimi' veriyor. İlk eğitim Altınokta Körler Derneği, Şişli İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği, Pozitif Engelliler Derneği, Şizofren Gönüllüleri Derneği, Darülaceze'ye Gönül Verenler ve İlham Alanlar Derneği, İstanbul Tüm Engelliler Derneği, Can Zihinsel Engelliler Derneği, Şişli Bedensel Engelliler Derneği, Down Cafe Çalışanları, Beşiktaş Engelliler Spor Klübü Derneği, Altınokta Körler Spor Klübü Derneği ve Akademi Spor Klübü Derneği yöneticilerine verildi.

Şişli Belediyesi interaktif belediyecilik anlayışını Şişli halkı ve çalışanları ile birlikte sosyal medya platformuna taşıyor.

Şişli'ye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni bir oluşum içerisine giren Şişli Belediyesi, sosyal medya politikasını halk ve belediye çalışanları ile oluşturuyor. Sosyal medya platformu üzerinde daha yaratıcı ve interaktif bir oluşuma giden Şişli Belediyesi'nin sosyal medya politikası çehre değiştiriyor.

Diyaloğa açık, halkın sorunlarına halk ile birlikte çözümler üretecek bir iletişim çalışması yürüten Şişli Belediyesi, sosyal medya iletişiminde yeni bir sürece girerek iletişim yönetimi içerisine halkını ve sivil toplum kuruluşlarını dahil ediyor.

Şişli Belediyesi, sosyal medya eğitimleri kapsamında ilk olarak Şişli'de bulunan dernekler ile bir araya geldi. Şişli Belediyesi'nin sosyal medya danışmanlığını yürüten Mad Informatics Ajans Başkanı Fırat Sayıcı; sivil toplum kuruluşlarının nasıl hareket etmeleri, iletişimlerini planlarken nelere dikkat etmeleri gerektiği gibi konularda dernek yöneticilerini birebir bilgilendirdi. Dernekler, sosyal medya platformu üzerinde kendilerini nasıl tanımlayabilecekleri, takipçi sayılarını nasıl arttırabilecekleri, yaptıkları çalışmalar ile ilgili olarak duyurularını daha fazla kişiye nasıl ulaştırabilecekleri konusunda uzmanından bilgi aldılar.

Sosyal medya eğitiminin ikinci ayağı ise Şişli Belediyesi'ne bağlı müdürlüklerde devam ediyor. İlk aşama olarak Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile bir araya gelen sosyal medya uzmanı Fırat Sayıcı, halka daha iyi hizmet konusunda müdürlük çalışmalarının daha etkili ve etkin lanse edilmesi konusunda belediye çalışanlarına seminer verdi.

Şişli Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yürütülen sosyal medya eğitimleri ile belediye ve sosyal paydaşları arasında daha etkin ve interaktif bir iletişim sağlanması amaçlanıyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Darülaceze Beşiktaş İstanbul Şişli Güncel Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 16 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? Kurban kesmeden önce ne söylenir, nasıl tekbir getirilir? Kurbanlık keserken nelere dikkat edilmelidir? KURBAN BAYRAMI NAMAZI KILINIŞI | Kurban Bayramı namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Bayram namazına nasıl niyet edilir, kaç tekbir alınır? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban Bayramı özel sektöre 9 gün tatil mi? Kurban Bayramı tatili toplam kaç gün, 9 gün tatil kimleri kapsıyor?
Özel'den Erdoğan'ın 'İadeiziyareti hazmedemediler' sözlerine sert yanıt

Özel'den Erdoğan'ın "İadeiziyareti hazmedemediler" sözlerine sert yanıt

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title