Akıbeti merak ediliyordu! Sedat Peker, kendisi hakkındaki manidar paylaşımı beğenerek sessizliğini bozdu - Haberler
Haberi Paylaş

Akıbeti merak ediliyordu! Sedat Peker, kendisi hakkındaki manidar paylaşımı beğenerek sessizliğini bozdu

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

Hakkında organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in sosyal medyadan kendisi hakkında yapılan "Hiç mi merak etmiyorsunuz ne oldu Peker'e?" şeklindeki paylaşımı beğenmesi dikkat çekti.

Bir süredir sessizliğe bürünen ve sosyal medyada herhangi bir mesaj paylaşmayan Sedat Peker, uzun süren sessizliğini bir sosyal medya kullanıcısının kendisi hakkında paylaştığı mesajı beğenerek bozdu.

"HİÇ Mİ MERAK ETMİYORSUNUZ?"

Sedat Peker'in beğendiği mesajda "Bütün muhalefeti toplasanız, sayfa sayfa yolsuzluk açıklasalar 1 tane Sedat Peker videosu kadar etkisi olmaz, adamı kaybettiler ya resmen, video yayınlarken iyiydi, hiç mi merak etmiyorsunuz ne oldu Peker'e?" ifadeleri yer aldı.

İşte Sedat Peker'in beğendiği o paylaşım;

Sedat Peker sessizliğini kendisi hakkındaki mesajı beğenerek bozdu

NE OLMUŞTU?

2021'in ocak ayında Türkiye'yi terk eden Sedat Peker, bundan birkaç ay sonra YouTube'da videolar yayımlamaya başladı. Peker, ülkenin gündemine oturan bu videolarda Türkiye'deki üst düzey bürokratların karıştığı yolsuzluklar, cinayetler ve buna benzer iddialara yer verdi. Hakkında birçok kez yakalama kararı çıkan Peker, en son olarak temmuz ayında bir video yayımladı. Peker'in son olarak Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı.

Haberler.com - Güncel

Sedat Peker, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Özcan Özvecan:

Peker'in devletin karşısında olduğunu dair bir izlenim mi gördünüz.?

Levent DEĞİRMENCİ :

çokta umrumuzdaydı nerde olduğu

Eğrioturdoğrukonuş:

Aslolan devlettir. Kimse devletin karşısında olmamalıdır. Öyle İnsanlar var ki ülkesi için canını feda ederken kendi canını bırak sadece birkaç kuruş çıkar veya şah şöhret için ülkesini feda edenler de var. ! .

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title