Haberi Paylaş

Saadet Partisi paylaştığı video ile CHP-MSP koalisyonunu anımsattı: Onlar başardı, yine başaracağız

Güncel Haberler

Saadet Partisi, CHP ve Milli Selamet Partisi'nin 1974 yılında kurduğu koalisyon hükümetinin anımsatıldığı bir videoyu sosyal medya hesabından yayımladı. Videoya, "Onlar başardı, yine başaracağız" mesajı düşüldü.

Saadet Partisi, bugün sosyal medya hesabında, "Onlar başardı, yine başaracağız" mesajıyla bir video paylaştı. Videoda CHP ve Milli Selamet Partisi'nin (MSP) 1974 yılında kurduğu koalisyon hatırlatıldı.

1974'TE KURULAN KOALİSYON HATIRLATILDI

Videoda, CHP ve MSP'nin 1974 yılında kurduğu koalisyon hükümeti anımsatıldı ve dönemin MSP Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın "Biz, Sayın Ecevit'le vaktiyle koalisyon kurduk. Halkımıza, milletimize çok hayırlı hizmetler yaptık" sözü ile dönemin CHP Genel Başkanı Bülent Ecevit'in koalisyon döneminde yapılan Kıbrıs Barış Harekatı'na ilişkin " Biz, aslında savaş için değil, barış için adaya gidiyoruz" sözüne yer verildi.

Saadet Partisi, Chp-Msp Koalisyonunu Anımsattı: 'Onlar Başardı, Yine Başaracağız'

"ADALETİN İKTİDARINI HEP BİRLİKTE KURACAĞIZ"

Videonun sonunda ise Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun " Ahlakın ve adaletin iktidarını hep birlikte kuracağız" sözü ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun " Yeni bir geleceği inşa etmeye hazır mısınız" sözü yer aldı.

Kaynak: ANKA / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Sp Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title