Haberler

Rabarba' Sergisine Renkli Açılış

OYUNCU Deniz Çakır ile fotoğraf sanatçısı Serdal Güzel'ın hazırladığı 'Rabarba: Sesleri Görmek' adlı fotoğraf sergisi, Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında açıldı.

OYUNCU Deniz Çakır ile fotoğraf sanatçısı Serdal Güzel'ın hazırladığı 'Rabarba: Sesleri Görmek' adlı fotoğraf sergisi, Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında açıldı.

Antalya Kültür Merkezi'ndeki (AKM) serginin açılış kurdelesini, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Menderes Türel, eşi Ebru Türel, oyuncu Deniz Çakır, fotoğraf sanatçısı Serdal Güzel ile sergide fotoğrafları bulunan sanatçılar adına Mustafa Alabora kesti. Farklı filmlerin seslendirilmesi sırasında çekilmiş 151 sanatçının fotoğraflarının yer aldığı sergiyi gezen Başkan Türel ve davetliler, eserleri inceledi. Başkan Türel, serginin oluşmasına katkı koyan Serdal Güzel'in fotoğrafının bulunduğu çerçevenin kenarına beyaz tebeşirle 'Menderes' yazarak imzaladı. Deniz Çakır da 3 yıllık çalışmanın ürünü olan sergide, kendi fotoğrafının yanına pembe tebeşirle 'Tüm emekçilere saygıyla' yazarak imzasını attı. Sanatçılar Mustafa Alabora ve Yeşim Gül de seslendirme sırasında çekilmiş fotoğraflarını imzaladı.

RABARBA: ANLAMSIZ SESLER

Sergi hakkında bilgi veren Deniz Çakır, 'Rabarba'nın, sinema veya televizyonda kalabalık sahnelerin çekimlerinde, kalabalığı oluşturan figüranların hep bir ağızdan konuşur gibi yaparak çıkardığı anlamsız sesler olduğunu söyledi. 'Rabarba: Sesleri Görmek' sergisinin ilkini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Çakır, "Sinema emekçilerini saygıyla anıyorum" dedi. Çakır, siyah, sırt ve göğüs dekolteli, göbek kısmını açıkta bırakan elbisesi ve güzelliğiyle dikkati çekti.

- Antalya

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Mustafa Alabora Menderes Türel Deniz Çakır Antalya Politika Güncel Haberler

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Bakmadan Geçme

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title