MENDERES TÜREL HABERLERİ

Menderes Türel haber, Menderes Türel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Menderes Türel

Menderes Türel

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 11.7.1964 - ...

Menderes Türel Kimdir ?

Menderes Mehmet Tevfik Türel, 11 Temmuz 1964 tarihinde Antalya'da dünyaya geldi. Menderes Türel, İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladıktan sonra İngiltere’de gazetecilik eğitimi aldı. Türel, uzun yıllar Antalya’da gazeteci olarak çalıştı ve çeşitli basın ve yayın kuruluşları tarafından birçok kez yılın gazetecisi olarak ödüllendirildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Menderes Türel - 24.05.2020
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (5)
"Hizmet için siyaset yapıyoruz" Çavuşoğlu, "Antalya ve Alanya bağlantınızı sürdürüyorsunuz, son yerel seçimde Antalya'da büyükşehir belediye başkanı değişti. Başkan Muhittin Böcek ile aranız nasıl? Menderes Türel'den sonra neler değişti?" şeklindeki soruya 16 yıldır Antalya milletvekilliği yaptığını, bunun onurlu olduğu kadar zor bir görev olduğunu kaydetti.
Menderes Türel - 24.04.2020
Burak Yılmaz: "Parayla alakalı gündeme gelmek istemiyorum"
"Trabzonspor beni tekrar Türk futboluna kazandırdı" Trabzonspor'un kendisini Türk futboluna kazandırdığını, Galatasaray'ın ise Avrupa çapında oyuncu yaptığını anlatan Burak Yılmaz, oynadığı hiçbir takımda Beşiktaşlılığını gizlemediğini söyleyerek, şunları kaydetti: "Beşiktaşlılığım babamdan geliyor. Babam da Beşiktaş'ta forma giydi. Antalyaspor'da 1. Lig'e çıktığımız zaman Başkan Menderes Türel beni çağırmıştı.
Menderes Türel - 06.04.2020
Antalyaspor Kulübü Derneğinden "hafriyat ve moloz döküm işi" açıklaması Açıklaması
Hafriyat ve moloz döküm işinin Antalyaspor'un tek sabit gelir kaynağı olduğuna, gelirin amatör branşlar ve altyapı için kullanıldığına dikkat çekilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kaçak hafriyat dökenler kayıt altına girmekten mi rahatsız? Antalyaspor'umuza gelir sağlaması amacıyla Sayın Menderes Türel'in Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği, ancak bir türlü istenilen noktaya gelinemeyen hafriyat ve moloz döküm işinin halen kamuoyunda tartışıldığı, Antalyaspor'umuzun bu işlem üzerinden haksız ve gereksiz bir kazanım elde ettiği şeklinde gerçekle hiç ilgisi olmayan iddialar görüyoruz.
Menderes Türel - 06.04.2020
Antalyaspor Kulübü Derneği'nden 'Hafriyat geliri' açıklaması
Antalyaspora gelir sağlaması amacıyla projenin Menderes Türel'in Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirildiği hatırlatılan açıklamada bir türlü istenilen noktaya gelinemeyen hafriyat ve moloz döküm işinin halen kamuoyunda tartışıldığı, Antalyaspor'un bu işlem üzerinden haksız ve gereksiz bir kazanım elde ettiği şeklinde gerçekle hiç ilgisi olmayan iddialar olduğu kaydedildi.
Menderes Türel - 03.03.2020
Antalya'daki kazada yaralanan milletvekili Yılmaz'a geçmiş olsun ziyareti
Antalya'nın Serik ilçesinde, 9 Şubat'ta Devlet Su İşleri mevkisinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindekilerin bulunduğu minibüs, aynı yönde seyreden otomobille çarpışmış, kazada Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, Yılmaz ve eşi ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaralanmıştı.
Menderes Türel - 24.02.2020
Kazada yaralanan Milletvekili Yılmaz ile eşi taburcu edildi
Serik ilçesinde, 9 Şubat Pazar günü, Devlet Su İşleri mevkisinde meydana gelen kazada, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindekilerin bulunduğu minibüs, aynı yönde seyreden otomobil ile çarpıştı. Kazada Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve eşi Semiha Yılmaz ile Antalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Menderes Türel yaralandı.
Menderes Türel - 24.02.2020
Antalya'daki kazada yaralanan milletvekili Yılmaz ile eşi taburcu edildi
Serik ilçesinde, 9 Şubat'ta Devlet Su İşleri mevkisinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindekilerin bulunduğu minibüs, aynı yönde seyreden otomobille çarpışmış, kazada Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, Yılmaz ve eşi ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaralanmıştı.
Menderes Türel - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
AK Parti AR-GE Başkanlığı'nın Türkiye'nin birçok ilinde gerçekleştirdiği 'Siyaset Akademisi' Antalya'da TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın başkanlığında başladı. Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen akademinin açılış törenine Yıldırım'ın yanı sıra, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel ve AK Parti'li ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
Menderes Türel - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
AK Parti AR-GE Başkanlığı'nın Türkiye'nin birçok ilinde gerçekleştirdiği 'Siyaset Akademisi' Antalya'da TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın başkanlığında başladı. Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen akademinin açılış törenine Yıldırım'ın yanı sıra, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel ve AK Parti'li ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
Menderes Türel - 22.02.2020
Bakan Dönmez, trafik kazası geçiren Özhaseki'yi ziyaret etti
Antalya'nın Serik ilçesinde, 9 Şubat'ta Devlet Su İşleri mevkisinde, Özhaseki ve beraberindekilerin bulunduğu minibüs, aynı yönde seyreden otomobille çarpışmış, kazada Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, eşi Semiha Yılmaz ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaralanmıştı.
Menderes Türel - 18.02.2020
Tour of Antalya ve AKRA Gran Fondo Antalya kapsamında trafiğe kapanacak yollar
Tour of Antalya IV. Etabı: Side – Antalya: Yarış Side Liman Caddesi üzerindeki Side Antik Kenti Tiyatrosu önünden başlayacak olup Side Caddesi üzerinden Adnan Menderes Bulvarı, Acısu Caddesi, Sorgun Bulvarı, Antalya Caddesi kavşağından Hasan Fehmi Boztepe Caddesi yönünden ilerleyerek, Antalya istikametine doğru D 400 yoluna bağlanacaktır. Serik Şehir Merkezi'ndeki ilk ışıklı kavşaktan Boğazkent yönüne devam edecek yarış, Yavuz Selim Caddesi, 30 Ağustos Caddesi, Akdeniz Caddesi güzergahlarını takip ederek, Migros Jet önünden sağa dönerek girilecek bulvarın bitiminde köprüyü geçtikten sonra tekrar sağa yönelerek Karadayı Köyü istikametinden tekrar Serik yönüne devam edecektir. Tuzla Burun Caddesi üzerinden sırasıyla 1096. Sk, 1091. Sk, 1301. Sk, 1180. Sk, 1221. Sk, 1231. Sk, 1251. Sk, 1258. Sk. ve 1248. Sk. geçilerek Serik Otogarı yanından Belek Caddesi'ne ve Belek istikametine yönelecektir. Daha sonra Turizm Caddesi üzerinden Alan Caddesi, Deniz Caddesi ve Adnan Menderes Caddesi'nden Atatürk Caddesi'ne çıkılacak ve Kadiriye geçildikten sonra D400 yoluna bağlanarak tekrar Antalya istikametine yönelecektir. Expo kavşağı ile birlikte Expo girişinden U dönüşü yaparak Aksu Çayı kenarından geçen turizm yolu kullanılacak olup yol bitiminde sağa dönerek önce Özlü istikametine dönülecek, Özlü mezarlığı önünden Sahil Caddesi, Karaçalı Köyü, Menderes Türel Caddesi, Altınoluk Caddesi'nden İncikpınar Caddesi'ne takip edilerek caddenin bitiminden Kardeş Kentler Caddesi'ne çıkılacaktır.
Menderes Türel - 18.02.2020
Mehmet Özhaseki: "Sağlık sektöründe ülkemiz muazzam bir yükselişte"
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, geçtiğimiz hafta Antalya Serik'te Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Antalya önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile bulunduğu araçla kaza yapmaları sonrasında yayımladığı mesajında,...
Menderes Türel - 18.02.2020
AK Partili Özhaseki'den 'kaza' açıklaması
AK Partili Mehmet Özhaseki, geçen hafta Antalya Serik'te geçirdiği trafik kazasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Bir otomobilin araçlarına yandan çarptığını ve bu nedenle refüje çıkıp bir ağaca çarptıklarını belirten Özhaseki, şunları kaydetti: "Neticesinde her birimiz yaralandık. Benim de burnumda kırıklar ve boynumda çatlaklar oluştu. Kazanın meydana gelmesinden çok kısa bir zaman sonra acil servis ve emniyet ekiplerimiz, devletimizin bize tevdi ettiği makamlardan bihaber şekilde yanımıza hızlıca ulaştılar. Bu vesileyle gördük ki ülkemiz, sağlık hizmetleri alanında muazzam bir yükselişle üst düzey seviyeye ulaşmıştır. Bir kez daha devletimizle gurur duyduk." 'SAĞLIK GÖREVLİLERİMİZE CAN-I GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM' Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde burnundan operasyon geçirdiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden Özhaseki, şunları kaydetti: "Ben ivedilikle yanımıza ulaşan 112 Acil Servis ekiplerine, ameliyatımızı başarıyla tamamlayıp sonrasında da bizi evimizde gibi rahat hissettiren başta Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Aydınlı, Plastik Cerrah Prof. Dr. Ömer Özcan, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Ürür olmak üzere; beraberindeki sağlık görevlilerimize ve hizmetli personelimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Kazada hafif yaralanan eşim Neşe hanıma, Samsun Milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz ve eşi Semiha hanıma, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'e, şoför kardeşimize ve diğer araçtaki kardeşlerimize geçmiş olsun diyorum.
Menderes Türel - 18.02.2020
AK Parti'li Özhaseki'den trafik kazası açıklaması Açıklaması
Özhaseki, Antalya'nın Serik ilçesinde Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile geçirdikleri trafik kazasına ilişkin yazılı açıklamada bulundu.
Menderes Türel - 18.02.2020
AK Parti'li Özhaseki geçirdiği kaza sonrasında ilk kez olayı anlattı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, eski Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile beraber Antalya Serik'te geçirdiği kazanın ardından yaptığı yazılı açıklamayla olayı anlattı.
Menderes Türel - 12.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kazada yaralanan Özhaseki, Türel ve Yılmaz'a "geçmiş olsun" dileğinde bulundu
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, trafik kazasında yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'a "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.
Menderes Türel - 10.02.2020
Trafik kazasında yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, taburcu edildi
Serik ilçesinde, dün akşam Devlet Su İşleri mevkisinde Özhaseki ve beraberindekilerin bulunduğu minibüs, aynı yönde seyreden otomobille çarpışmış, kazada Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eşi Semiha Yılmaz ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaralanmıştı.
Menderes Türel - 10.02.2020
Kazada yaralanan Özhaseki, Yılmaz ve Türel'in tedavileri tamamlandı (3)
SÜRÜCÜ ADLİ KONTROLLE SERBESTAntalya'nın Serik ilçesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, eşi Semiha Yılmaz ile Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel'in bulunduğu VIP minibüsle...
Menderes Türel - 10.02.2020
Özhaseki'nin yaralandığı kazaya ilişkin gözaltına alınan otomobil sürücüsü adli kontrolle...
Antalya'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in yaralandığı kazaya neden olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan otomobil sürücüsü,...
Menderes Türel - 10.02.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Özhaseki'yi hastanede ziyaret etti
Durmaz, Özhaseki ile kazada yaralanan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'a ve eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e de acil şifalar diledi.
Menderes Türel - 10.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'nin yaralandığı trafik kazası güvenlik kamerasında
Antalya'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Menderes Türel Haberleri | Menderes Türel Kimdir - Haberler - Menderes Türel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Menderes Türel kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Albayrak'ın istifasının ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı ikiye ayrılıyor id
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.1.2021 10:11:54. #1.14#
title