Haber : Peker, Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam'ı hedef aldı! Anlattıkları sosyal medyada gündem oldu - Haberler

Haberi Paylaş

Peker, Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam'ı hedef aldı! Anlattıkları sosyal medyada gündem oldu

 - Güncelleme:

7. videosunu YouTube hesabı üzerinden yayınlayan Sedat Peker'in arkasındaki yazı tahtası ve üzerindeki "İran, Mersin, Sabiha Gökçen" yazıları dikkat çekti. Peker'in konuşmasında Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım hakkında söyledikleri sosyal medyada gündem oldu.

Sedat Peker, sosyal paylaşım sitesi YouTube hesabından yayınladığı video serisinin yedincisinde Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'ı hedef aldı.

Dubai'de olduğu bilinen Peker'in çekimleri gerçekleştirdiği odada değil, bir toplantı odasında olduğu görüldü. Peker'in arkasında bulunan yazı tahtasını üzerindeki "İran, Mersin, Sabiha Gökçen" yazıları ve tahtanın önündeki "Her Şey Seninle Başlar", "Hz. Ali" ve Dostoyevski'nin "Ezilmiş ve Aşağılanmışlar" eserleri de dikkatlerden kaçmadı.

Peker, arkasındaki tabloyu göstererek, "Beni bunları açıklamak zorunda bırakma eğer açıklarsam devlet uluslararası hukuk önünde suçlu duruma düşer bu yüzden uluslararası hukuku okuyorum ki devlete sıkıntı çıkartmayayım" ifadelerine yer verdi.

Peker'in iddiaları üzerine 'Binali Yıldırım' etiketi Twitter'da TT oldu.

Peker, Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan'ı hedef aldı! Anlattıkları sosyal medyada gündem oldu

Haberler.com - Güncel

Erkan Yıldırım Sedat Peker Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

ahmet say:

yapsınlar yapsınlar devletimizin yanındayız yapsınlar yapsınlar devletimizin yanındayız devlet partiler yada hükümetler değildir hükümet değişir ama devlet kalır ondan dolayı devletini seven insan zaten doğruyu savunur takım tutar gibi parti tutmaz

mustafa özkan:

Herkes birbirini gayet güzel tanıyor. Çok enteresan. Anlatılan yazılan ve cizilen Turkiyenin haricindeki gerçek olayları bu şekilde öğrenmek garip ama güzel. Bizde sade ve saf vatandaş olarak herkesi 5 vakit namaz abdest vatan millet sanıyoruz. Marinayi korumak için müdür lazım mis mesela.

Harmankaya Lojistik:

Türkiye devletine düşman kim olursa olsun cıa-mossad koruyup kollayıp BAE’de istihdam ve organize ediyor, Dahlan işin başında Ülkesini seven vatan perver halkımızın devletimizin yanında olması gerekir.

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title