Haberler

Of'ta Kitap Fuarı Düzenlendi

Güncelleme:

Of Milli Eğitim Müdürlüğü, Kaymakamlık ve Belediyenin desteğiyle düzenlenen Kitap Fuarı, Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde açıldı. Fuarın açılışını Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Burak Çelik yaptı. Fuar, 3 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

Of Milli Eğitim Müdürlüğü, Kaymakamlık ve Belediyenin desteğiyle Kitap Fuarı düzenledi.

Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki fuarın açılışını, Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Burak Çelik yaptı.

Kaymakam Demirer, açılışta yaptığı konuşmada, kitapların en iyi dost ve arkadaşlar olduğunu vurgulayarak, "Kitapsız bir hayatımız olmamalıdır. O anlamda bu fuarı çok önemsiyoruz. Öğrencilerimizin en iyi şekilde istifade edeceğini düşünüyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise Milli Eğitim Bakanlığınca bu yıl ortaya konan "Dilimizin Zenginlikleri" projesiyle öğrencilerin okuma, anlama ve ifade becerilerinin geliştirilmesinde önemli çalışmalar yaptıklarına işaret ederek, şunları söyledi:

"O nedenle bu kitap fuarını çok önemsiyoruz. Bu konuda bizlere destek veren, fuarın açılışının onayını veren Sayın Kaymakamımıza ve her zaman desteklerini gördüğümüz Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin kitap fuarından en güzel şekilde istifade edeceğine inanıyor, hayırlı olmasını diliyorum."

Fuar 3 gün açık kalacak.

Kaynak: AA / Güncel

Milli Eğitim Müdürlüğü Mehmet Bahattin Anadolu Lisesi Kaymakamlık Burak Çelik Jandarma ulusoy Kültür Etkinlik Eğitim Güncel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title