Muay Thai hocasından iğrenç taciz! Hareket gösterme bahanesiyle ringde sıkıştırıp saldırmış - Haberler
Haberi Paylaş

Muay Thai hocasından iğrenç taciz! Hareket gösterme bahanesiyle ringde sıkıştırıp saldırmış

Haberler.com - Gözde Nur Bayar - Güncel
 - Güncelleme:
Muay Thai hocasından iğrenç taciz! Hareket gösterme bahanesiyle ringde sıkıştırıp saldırmış

Mersin'de iddiaya göre 16 yaşındaki lise öğrencisi Eda I. Muay Thai dersi aldığı 40 yaşındaki eğitmeni Özer Y.'nin cinsel istismarına uğradı. Genç kız olaydan saatler sonra Özer Y.'nin eşinin kendisine, "Adın çıkmasın diye söylüyorum, bunu başkalarına söyleme ben sana yardımcı olacağım" diye mesajlar attığını öne sürdü. Yaşadığı korku dolu anları anlatan Eda I. "Beni ringin köşesine sıkıştırdı, dakikalarca taciz etti." dedi.

Mersin'de yaşayan lise öğrencisi Eda I., kadına şiddete karşı 6 ay önce başladığı Muay Thai dersinde taciz şokuyla sarsıldı. İddiaya göre 16 yaşındaki Eda I., öğle saatlerinde idman yapmak için gittiği spor salonunda kendisinden 24 yaş büyük iki çocuk babası Muay Thai eğitmeni Özer Y.'nin cinsel saldırısına uğradı.

Öğrencisini "Klinç" hareketini gösterme bahanesiyle köşeye sıkıştıran Özer Y., Eda I.'yı taciz etmeye başladı. Dakikalarca dehşeti yaşayan genç Eda, şans eseri kurtulduğu hocasının elinden kaçarak evinin yolunu tuttu.

Sabah'ın haberine göre yaşadığı dehşeti atlatamayan genç Eda'ya ikinci bir şok da Özer Y.'nin eşinden geldi. Yaşadığı iğrenç olayın ardından özür yerine "Adın çıkmasın diye söylüyorum, bunu başkalarına söyleme ben sana yardımcı olacağım" şeklinde mesajlar alan genç kız soluğu savcılıkta aldı. Yaşananların ardından gözaltına alınan Özer Y., ifadesinin ardından serbest bırakıldı, Muay Thai Federasyonu ise eğitmen hakkında soruşturma açtı.

Özer Y. hakkında savcılığa şikayette bulunan genç Eda yaşadığı dehşeti şu ifadelerle anlattı: "İdman yapmak için spor salonuna gittim. Eğitmenim Özer Y. idmanda yardımcı olmak için yanıma geldi. Ringe girdik, birkaç dakika sonra hareket gösterme bahanesiyle beni taciz etmeye başladı. Ringin köşesine götürüp cinsel saldırı girişiminde bulundu. Kurtulmak istedim ama yapamadım. Dakikalarca cehennemi yaşadım" dedi.

Eda I. "İlk fırsatta elinden kurtulup eve geldim. Ben özür beklerken eşi susturmak için mesajlar atmaya başladı. 16 yaşımdayım ama asla susmayacağım. Bugün bana bunu yapan yarın başkasına daha kötüsünü yapar. Utanıp sıkılması gereken ben değilim, kızı yaşındaki bir çocuğa bunları yaşatanda ve arkasında duranlarda" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Güncel

Muay Thai, Mersin, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:

Öncelikle merhaba, salonda kamera bulunacağını düşünmekteyim. 16 yasında olan süper zeka kızımız tiktokcu ise ve attığı iftiraysa bu haber ile ünlenip en kısa sürede peşinden youtube da şarkılarını yayınlayıp teşhir videolarıyla ünlü olma yolunda emin adımlar ile ilerleyecektir. At çamuru izi kalsın diyeceğimiz durumlar da söz konusu olmaktadır. Umuyorum orada kamera vardır ve böyle bir durum yaşanmamıştır. Yaşandıysa gerkenin yapılmasını yetkililerden arz ederim.

Ömer Çevik:

Hoca saldırı taktiği kullanmış .

Sadık Divan:

Annem kadın hocalarımız da mevcut, 16yasinda bunu da düşünmem gerekiyordu.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title