Haberler

Mısırlı Uzman: Çkp, Çin'in Başarıya Ulaşması İçin Liderlik Etmede Başarılı ve Gerçekçi

Güncelleme:

HABER: Mısırlı uzman: ÇKP, Çin'in başarıya ulaşması için liderlik etmede başarılı ve gerçekçiÇEKİM LİSTESİ: 1. Çin'de sokaklardan çeşitli görüntüler2.

HABER: Mısırlı uzman: ÇKP, Çin'in başarıya ulaşması için liderlik etmede başarılı ve gerçekçi

ÇEKİM LİSTESİ:

1. Çin'de sokaklardan çeşitli görüntüler

2. SES (Arapça): TAREK EL-SONOTY, El-Ahram Gazetesi Yayın Müdürü Yardımcısı

HABERİN İÇERİĞİ:

Mısırlı bir uzman, Çin Komünist Partisi'nin (ÇKP) Çin'in başarıya ulaşması için liderlik etmede başarılı ve gerçekçi olduğunu söyledi. Uzman, ÇKP'nin Çin ve dünyanın geri kalanı için ortak kalkınmayı gerçekleştirmeye çalıştığını belirtti.

SES (Arapça): TAREK EL-SONOTY, El-Ahram Gazetesi Yayın Müdürü Yardımcısı:

"Bana göre ÇKP, "başarılı" ve "gerçekçi" olmak üzere iki kelimeyle ifade edilebilir. ÇKP, geçtiğimiz yıllarda Çin vatandaşlarının gerçek isteklerini yansıtan çok sayıda başarıya imza attı. Çin, insanlık için ortak geleceğe sahip bir topluluk inşası ve tümü ÇKP'nin Çin ile dünyanın diğer ülkeleri arasında ortak kalkınma vizyonundan kaynaklanan diğer girişimler gibi inisiyatifler önerdi.

Bu gerçekçi Çin önerileri, özellikle dünya genelinde ekonomiyi etkileyen devam eden küresel zorluklar arasında, özellikle Çin ekonomisine ve genel olarak küresel ekonomiye uygun bulunuyor.

Çin ve diğer gelişmekte olan ülkeler ortak özellikleri paylaşıyor. Çin inisiyatifleri her zaman gelişmekte olan ülkelerin koşullarını dikkate alıyor ve Güney-Güney işbirliğini amaçlıyor."

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Kahire'den bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti El Ahram Haberler

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Devlet Bahçeli: Asgari ücretin artırılmasına yönelik teklif gelirse gerekli katkıları sağlarız

Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

Bakmadan Geçme

2024 deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Deprem konutlarının ne kadarı teslim edildi? Fatih Karagümrük Samsunspor maçı CANLI izle! (HD) 25 Mayıs Fatih Karagümrük Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray başkanı kim oldu? Galatasaray başkanlık seçimi bitti mi, kim kazandı? Başkan Süheyl Batum, Dursun Özbek mi oldu? İnci Taneleri hangi kanalda? İnci Taneleri dizisi ne zaman, nerede yayınlanıyor? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta sorun mu var, neden açılmıyor? 25 Mayıs Cumartesi Whatsapp sorunları! FA Cup Finali hangi kanalda? FA Cup Manchester City - Manchester United maçı nereden izlenir? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor?
Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title