Haberler

Milletvekili Ceritoğlu İskilip'te Kadınlarla Buluştu

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, İskilip ilçesi’nde kadınlarla bir araya geldi.

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, İskilip ilçesi'nde kadınlarla bir araya geldi.

Parti binasında kadınlar ile yapılan toplantının açılış yapan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, 2002 yılından itibaren İskilip'e 1 trilyonluk hizmet geldiğini belirterek, bu hizmetleri getiren Belediye Başkanlarına, İlçe Başkanlarına, İl Başkanlarına ve Milletvekillerine teşekkür etti.

İskilip'e doğalgaz gelmez diyenlerin şimdi her evin doğalgaza geçtiğine şahit olduklarını söyleyen Mustafa Lek, "İskilip-Çorum ve Ankara yollarının yapılmaz diye gezenlerin şimdi bu yolların yapımına başlanıldığını gözleri ile görmektedir. İskilip halkı bu yollara kavuşacaktır. Çünkü İskilip'in çalışan AK Kadroları vardır" dedi.

İskilip için hazırladıkları projeleri milletvekillerinin Ankara'ya taşıdıklarını belirten Belediye Başkanı Recep Çatma, "Son dönemlerde aldığımız büyük meblağlı yatırımlar var. Bu yatırımlar İskilip'e geliyorsa bunda herkesin payı vardır. Yapılanları ben yaptım, yapılamayanları milletvekilleri yapmadı diyerek, vekillerin üzerine atmak doğru değildir" şeklinde konuştu.

Doğalgazın İskilip'e geldiğine hala inanmayan insanların olduğunu hatırlatan Çatma, verdikleri sözde durarak, 2017 yılında İskilip'i doğalgazla buluşturduklarını kaydetti.

İskilip'in istek ve arzularını dinlemek için geldiğini belirten Milletvekili Ceritoğlu, ilçeyi doğalgaza kavuşturduklarını ve hastanenin de en kısa zamanda hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

Yapılan yatırımların kısa zamanda unutulduğuna vurgu yapan İlksen Ceritoğlu, "Gençler bizim için önemli, kadınlarımızda baş tacımızdır. Gençlerimizden ve kadınlarımızdan bu yapılan hizmetlerin unutulmaması için her zaman halka anlatmanızı istiyoruz" dedi.

Milletvekili Ceritoğlu, İskilip'e yapılması düşünülen Kadın Konağını bir yıl içerisinde tamamlatılması için gerekli girişimlerde bulunduklarını ifade etti.

Toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ahlatçı ve Adife Kanar, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Bostan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Aygün ve çok sayıda partili katıldı.

Milletvekili Ceritoğlu, toplantının ardından esnaf ziyareti yaparak, onlarla sohbet etti ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

Daha sonra Belediye Başkanı Recep Çatma'yı makamında ziyaret eden Ceritoğlu, İskilip'e yapılacak olan yatırımlar için hazırlanan projeler konusunda bilgi almak için bir görüşme gerçekleştirdi.

Milletvekili Ceritoğlu, evlerine doğalgaz çektirerek ilçenin ilk doğalgazını kullanacak olan Şerif ve Ayşe Gökçe ailesini ziyaret ederek, onlarla birlikte doğalgazın ateşini birlikte yaktı ve mutluluklarına ortak oldu. - ÇORUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Ak Parti İskilip Çorum Politika Güncel Haberler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: Asgari ücrete ara zam çalışması yok

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: Asgari ücrete ara zam çalışması yok

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

Tasarruf tedbirleri varken Bakan Şimşek neden lüks araca biniyor? Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan açıklama var

Tasarruf tedbirleri varken Bakan Şimşek neden lüks araca biniyor? Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan açıklama var

Zirve bitti ortalık yine karıştı! Mehmet Şimşek'ten CHP'nin 'Bir değişim iradesi görmedik' çıkışına yanıt

Zirve bitti ortalık yine karıştı! Mehmet Şimşek'ten CHP'nin "Bir değişim iradesi görmedik" çıkışına yanıt

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title