Haberler

Melda Kamhi Kosif ve Lara Kamhi Cenevre'de Sergi Açtı

Cenevre'de Heritage Galerisinde Melda Kamhi Kosif ve Lara Kamhi çalışmalarını sergiledi.

Cenevre'de Heritage Galerisinde Melda Kamhi Kosif ve Lara Kamhi çalışmalarını sergiledi.

İstanbul eski Milletvekili Cefi Kamhi'nin iki kızının açtığı sergiye Cefi Kamhi ve eşi Yasemin Kamhi de katıldı.

Melda Kamhi Kosif, genellikle yağlı boya çalışmalar yaptığını belirterek, Resim sanatında değişiklerin beni heyacanlandırıyor, resimlerimi fotoğraflardan etkilenerek yapıyorum ancak hayalimdeki yaptığım resimlerde de başarılı olduğumu düşünüyorum dedi..

Lara Kamhi, ise farklı çalışma tarzlarını daha çok kullandığını belirterek, su altı veya buzda resimler yapmayı daha çok tercih ettiğnii söyledi.

Cefi Kamhi, kızlarının yaptığı çalışmasılardan mutlu olduğunu belirterek, Ben kendilerine ekonomik olarak sadece destek oluyorum, sanatsal bir desteğim yok. Alanlarında gerçekten başarılılar ve bu beni çok mutlu ediyor dedi.

Sergiyi ziyaret eden Cenevre Birleşmiş Milletler, Dünya Ticaret Örgütü Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Haluk Ilıcak, Eserlerin akrilik boya üzerine baskı ile yapılmasını ilk defa gördüm ve çok da beğendim. Her iki sanatçımızı da yürekten tebrik ediyorum dedi.

Heritage galerisi sahibi Elif Beleli ise Böylesine genç ve başarılı sanatçılarımızı galerimde görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Kendilerini candan tebrik edereim dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Cefi Kamhi İstanbul Cenevre Politika Güncel Haberler

Yaşlı adam, kızını ve torununu kurşun yağmuruna tutarak katletti

Yaşlı adam, kızını ve torununu kurşun yağmuruna tutarak katletti

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek 'Koltuk' muhabbeti

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek "Koltuk" muhabbeti

Bakmadan Geçme

Dominik Cumhuriyeti - Türkiye maçı ne zaman? Dominik Cumhuriyeti - Türkiye voleybol maçı hangi kanalda, saat kaçta? Zonguldak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Arefe günü resmi tatil mi? Arefe günü resmi tatil sayılır mı, tam gün mü, yarım gün mü tatil? Yozgat bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Van bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kurban Bayramında kargolar çalışıyor mu? Kurban Bayramında kargolar dağıtım yapıyor mu, açık mı? Uşak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çorum bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Batman bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çankırı bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Tunceli bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bartın bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çanakkale bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bursa bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kızılcık Şerbeti Meri kimdir? Kızılcık Şerbeti dizisine Şebnem Bozoklu dahil oldu!
Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title