Haberler

Melda Kamhi Kosif ve Lara Kamhi Cenevre'de Sergi Açtı

Cenevre'de Heritage Galerisinde Melda Kamhi Kosif ve Lara Kamhi çalışmalarını sergiledi.

Cenevre'de Heritage Galerisinde Melda Kamhi Kosif ve Lara Kamhi çalışmalarını sergiledi.

İstanbul eski Milletvekili Cefi Kamhi'nin iki kızının açtığı sergiye Cefi Kamhi ve eşi Yasemin Kamhi de katıldı.

Melda Kamhi Kosif, genellikle yağlı boya çalışmalar yaptığını belirterek, Resim sanatında değişiklerin beni heyacanlandırıyor, resimlerimi fotoğraflardan etkilenerek yapıyorum ancak hayalimdeki yaptığım resimlerde de başarılı olduğumu düşünüyorum dedi..

Lara Kamhi, ise farklı çalışma tarzlarını daha çok kullandığını belirterek, su altı veya buzda resimler yapmayı daha çok tercih ettiğnii söyledi.

Cefi Kamhi, kızlarının yaptığı çalışmasılardan mutlu olduğunu belirterek, Ben kendilerine ekonomik olarak sadece destek oluyorum, sanatsal bir desteğim yok. Alanlarında gerçekten başarılılar ve bu beni çok mutlu ediyor dedi.

Sergiyi ziyaret eden Cenevre Birleşmiş Milletler, Dünya Ticaret Örgütü Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Haluk Ilıcak, Eserlerin akrilik boya üzerine baskı ile yapılmasını ilk defa gördüm ve çok da beğendim. Her iki sanatçımızı da yürekten tebrik ediyorum dedi.

Heritage galerisi sahibi Elif Beleli ise Böylesine genç ve başarılı sanatçılarımızı galerimde görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Kendilerini candan tebrik edereim dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Cefi Kamhi İstanbul Cenevre Politika Güncel Haberler

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Bakmadan Geçme

Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 25 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Euro 2024'te Arjantin neden yok, Brezilya neden yok 2024? #129300 Halkbank ATM para çekme limiti ne kadar? Halkbank ATM'lerden en fazla ne kadar para çekilebiliyor?
Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title