Haber : Mehmet Özhaseki, Mustafa Ceceli ile arasındaki konuşmayı anlattı: Hacdayım ama tavaf edemiyorum - Haberler

Haberi Paylaş

Mehmet Özhaseki, Mustafa Ceceli ile arasındaki konuşmayı anlattı: Hacdayım ama tavaf edemiyorum

 - Güncelleme:

AK Partili Mehmet Özhaseki'nin şarkıcı Mustafa Ceceli ile aralarında geçen bir görüşmeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlattığı konuşma gündem oldu. Ceceli'nin "Hac'dayım ama tavaf edemiyorum" dediğini söyleyen Özhaseki, "Hayranların Kabe'yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun?" diye sorduğunu ifade etti. Sonrasında Özhaseki, Ceceli'nin "Uzak Doğu'dan gelmişler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe'de beni durduruyorlar, benim elimi açtırıyorlar, Erdoğan diye duaya başlıyorlar" dediğini aktardı.

AK Parti Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı dün gerçekleşen 'Önceki Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu. Özhaseki'nin konuşmasının bir bölümünde Mustafa Ceceli ile ilgili açıklaması gündem oldu.

"HAYRANLARIN KABEYİ Mİ BASTI?"

Konuşmasında Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dönerek şu ifadeleri kullandı: "Bir müddet önce Kabe'den Mustafa Ceceli aradı. Bildiğimiz bir sanatçı, küçük genç bir kardeşimiz. Dedi ki; 'Mehmet Abi ben Hac'dayım ama tavaf edemiyorum' Mustafa ne oldu hayırdır dedim, hayranların Kabe'yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun?

"ELİMİ AÇTIRIYORLAR, ERDOĞAN DİYE DUAYA BAŞLIYORLAR"

'Hayır abi değil...Önümde bir Türk Bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu'dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe'de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe'ye çeviriyorlar benim elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar'"

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Mehmet Özhaseki Mustafa Ceceli Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (14)

Doğuş:

Onunda çaresi var. Fakir olduğun için cennete gidebilirsin.

Haydar :

Türkiyenin 20 yil öncesini Arastirmadan, O günlerin Hayat sartlarini, ekonomisini, Saglik sistemini bilmeyenler Dogal olarak elestiriyorlar. Türkiyeyi Türkiye yapan bir bir Lider var, sadece o ülkeyi tekrar düzene sokabilir

bekir yapici:

hadi ordan yagci yalak ben 68 yasindayim 50 yil öncede belki zengin degildik ama mutlu ve huzurluyduk hastahanelerde kuyruk vardi ama ayni günde muayene oluyorduk sevgi saygi hürmet aile bagi ahlak kavrami vardi en önemlisi ülkemiz ne olduklari belirsiz her renk ve irktan heriflerle doldurulmamisti.

Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title