Haberler

Manisa Heyeti, Bulgaristan'ın Eğitim ve Kültür Bayramı Kutlamalarına Katıldı

Güncelleme:

Manisa Büyükşehir Belediyesi, OBASYA Turizm Geliştirme Kooperatifi, Bulgaristan Kırcaali Belediyesi ile Kırcaali Ömer Lütfi Kültür Derneği işbirliğinde yürütülen 'Kültür Sınır Tanımaz' projesi kapsamında kardeş şehir Kırcaali'ye giden Manisa heyeti, Bulgaristan'ın resmi kutlaması olan Eğitim ve Kültür Bayramı etkinliklerine katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Başkan Danışmanları Nursel Ustamehmetoğlu, Azmi Açıkdil, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, OBASYA Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Pala başta olmak üzere sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de yer aldığı Manisa heyeti, 'Kültür Sınır Tanımaz' projesi kapsamında kardeş şehir Kırcaali'ye gitti.

Manisa heyeti, Kırcaali temasları kapsamında Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis'in konuğu olarak, Bulgaristan'ın resmi kutlaması olan Eğitim ve Kültür Bayramı etkinliklerine katıldı. Sabah saatlerinde Kırcaali caddelerinde başlayan yürüyüşe katılan Manisa heyeti, Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis tarafından sunulan kutlamayı takip etti. Yoğun katılımla gerçekleşen kutlamalar, okulların hazırladığı müzik ve dans gösterileriyle devam etti. Manisa heyeti adına komşu ülke Bulgaristan'ın Eğitim ve Kültür Bayramı'nı kutlayan Başkanvekili Mehmet Güzgülü, kardeş şehir Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis ve Kırcaalililere Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını iletti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bulgaristan Kırcaali Manisa Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title