Haberler

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Şampiyonu Uçmaya Devam Ediyor

Güncelleme:

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Bozcaada ve İzmir'de katıldığı yarışmalarda iki günde 2 madalya kazanarak gururumuz oldu.

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kuruluna teşekkür eden şampiyon atlet Ahmet Bayram, " Manisa Büyükşehir Belediyespor'un sporcusu olduğum için çok şanslıyım. Başarılı olabilmemiz için ne gerekiyorsa yapılıyor. Manisa'mızın ve kulübümüzün adını yine başarıyla duyurduğum için mutluyum, gururluyum" dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un sporcuları farklı branşlarda katıldıkları yarışmalarda Manisa Büyükşehir Belediyespor'un adını zirveye taşımaya devam ediyorlar.Manisa Büyükşehir Belediyespor'da son olarak şampiyon atlet Ahmet Bayram yine kulübümüzün ve Manisa'mızın adını başarıyla duyurdu. Bozcada ve İzmir'de katıldığı yarışmalarda kendi yaş grubunda 1'inci olan şampiyon atlet Ahmet Bayram, Bozcaada'da yapılan Bozcaada yarı maratonunda genel klasmanda 6'ıncı, 40-44 yaş grubunda ise 1'inci oldu.

İzmir'den Boş Dönmedi

Birer gün arayla katıldığı yarışmalarda ilk olarak Bozcaada'da düzenlenen Bozcaada Yarı Maratonunda kendi yaş grubunda 1'inci olan Ahmet Bayram, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 19 Mayıs Yol Koşusunda genel klasmanda 9'uncu, 40-44 yaş grubunda ise 1'inci oldu.

" Başarılarımda En Büyük Pay Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan ve Yönetim Kurulumuza Ait"

Bozcaada ve İzmir'de fırtına gibi esen Ahmet Bayram, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, " Manisa Büyükşehir Belediyespor'un sporcusu olduğum için çok şanslıyım. Başarılı olabilmemiz için ne gerekiyorsa yapılıyor. Bize de çok çalışıp başarılı olmak düşüyor. Bir kez daha Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Aytaç, " Ahmet Bayram'ı Başarılarından Dolayı Kutluyoruz"

Ahmet Bayram'ın atletizm branşında Manisa Büyükşehir Belediyespor'u başarıyla temsil ettiğini söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç, " Şampiyon atletimiz Ahmet Bayram, ilerleyen yaşına rağmen çalışma azmiyle, kazandığı kupa ve madalyalarla örnek bir sporcumuz. İki günde 2 birincilik derecesi elde ederek yine kulübümüzün adını başarıyla duyurdu. Madalya avcısı sporcumuzu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor ailesi adına tebrik ediyorum. Ahmet Bayram'ın bundan sonra katılacağı yarışmalarda da Manisa'mızın ve kulübümüzün adını başarıyla duyuracağına inanıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Büyükşehir Belediyespor Ahmet Bayram Güncel Haberler

Bingöl'de bilanço ağırlaşıyor! Madde bağımlısı şahsın bıçakladığı 2 kişi daha hayatını kaybetti

Bingöl'de bilanço ağırlaşıyor! Madde bağımlısı şahsın bıçakladığı 2 kişi daha hayatını kaybetti

Ankara'yı sarsan iddia: Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu'nun yüzüne telefonu kapattı

Ankara'yı sarsan iddia: Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu'nun yüzüne telefonu kapattı

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

ABD Kongresi'nde krallar gibi karşılanan Netanyahu, Abdullah Gül'ü de küplere bindirdi

ABD Kongresi'nde krallar gibi karşılanan Netanyahu, Abdullah Gül'ü de küplere bindirdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title