Kültürpark'ta değişim devam ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Kültürpark'ta değişim devam ediyor

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Kültürpark'ta değişim devam ediyor

Akhisar'da yaklaşık 35 bin metrekarelik alan üzerinde bulunan Şehit Necdi Şentürk Parkı (Kültürpark) baştan aşağı yeni bir görünüme kavuşuyor.

Mevcut ağaçlar korunarak yapılan çalışmada, zaman içerisinde yıpranan donatı alanları ve üstyapısı yenileniyor. Vatandaşların keyifle zaman geçireceği alana dönüşecek olan parkta yürütülen çalışmayı Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ile birlikte inceleyen mahalle muhtarları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Akhisar ilçesi Şehit Necdi Şentürk Parkı'nda(Kültürpark) yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya,Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, Belediye Meclis Üyeleri, Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Akarsu, mahalle muhtarları ile birlikte yürütülen çalışmayı inceledi.

Proje muhtarlardan tam not aldı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, hızla devam eden çalışmalar hakkında mahalle muhtarlarına bilgi verirken, mahalle muhtarları da Öztozlu aracılığıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş: Cengiz başkanımızla uzun süredir çalışıyoruz. Sağ olsun yaptıklarını ve yapacaklarını biliyoruz. İnşallah bu parkın çalışmaların ardından en güzel halini görürüz.

Atatürk Mahalle Muhtarı Nurhan Bozel:Güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Halka hizmet olacağını düşüncesiyle, başkanımıza teşekkür ediyoruz. Ellerine, emeklerine sağlık.

Ragıpbey Mahalle Muhtar Özlem Özcan: Kültürpark çok güzel oluyor. Şuan inşaat aşamasında, ama projelerine baktığımızda gayet güzel.Aynı zamanda kavşağımız, Ring yolumuz yapıldı. Bu konuda da başkanımıza teşekkür ediyoruz.

Hürriyet Mahalle Muhtarı Yakup Dikmen: Akhisar'ın değerine değer katacak projelerin Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından masaya yatırılması başarıdır. Burada yapılan çalışmalar inşaat aşamasında. Güzel bir proje benziyor.

Paşa Mahallesi Muhtarı Nazif Danabaş: Yapılan çalışma çok güzel. Beğeniyoruz. Altyapısı gayet güzel. Cengiz başkanımıza çok teşekkür ederim.

Bültenler / Güncel

Cengiz Ergün Akhisar Manisa Şehit Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title