Haberler

Kerem Alışık Süpervizörlüğünde Yepyeni Bir Oyun…

Abone Ol

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde, tüm hızıyla provalarına Melda Narin Güler yönetiminde devam eden "Yedi" adlı oyun 2 Şubat Cuma günü Sahne Çolpan da perde açacak…

Feramuz Egemen Arslan tarafından yazılan, Kerem Alışık'ın süpervizörlüğünü yaptığı "Yedi" oyununda rolleri Oral Özer, Hasan Erdem, Simge Geren, Şahin Adıgüzel, Aysun Kafkaslı Kubat, Barış Kolik, Esra Turhan, Sena Mollaahmetoğlu, Şamil Küçüktorun ve Tülay Bekar Öztürk paylaşıyor.

Oyunun süpervizörü Kerem Alışık, "Alternatif Sahne'de Çolpan İlhan adıyla perde açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun zamandır titizlikle üzerinde durduğumuz oluşumu gerçekleştirmek bizleri fazlasıyla sevindiriyor. Sakm ailesine, ''YEDİ'' nin tüm oyun ve oyuncu kadrosuna teşekkür ediyor, genç oyuncularımıza Sahne Çolpan İlhan'da bol alkışlı nice oyunlar gerçekleştirmelerini diliyorum" dedi.

YÖNETMEN GÖRÜŞÜ / MELDA NARİN GÜLER

Bu toprakların güzelliğini elleriyle karartmış, 'neden' sorusunu sormayıp önüne gelenle yetinen garip insanlarız...İnatla değişmeyen bu dünyayı değiştirme çabasına katkıdır bu oyun. İzleyene şapkasını önüne koyup düşündürme payıdır. Bunca acı içinde aşk ile titretmek istemesek bile yüreğinizi, 'hayat' deyip ona da dokunduk. Derin bir nefes almak isterken, engel olanlara naif bir 'kötü söz' olsun istedik. Binlerce 'vah' tan sadece birini alıp haykırmak istedik. Kapkara bir hikayedir bakacağınız. Biz bu oyuna başlarken derin bir nefes aldık. Haydi siz de!

Kaynak: Bültenler / Güncel

Çolpan İlhan Kerem Alışık Hasan Erdem Oral Özer Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title