Haberler

Kemal Sunal Mezarı Başında Anıldı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Usta oyuncunun kabrinden genel görüntü Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'ın açıklamaları Sunal'ın kızı Ezo'nun açıklamaları Oğlu Ali Sunal'ın açıklamaları Sunal'ın Vefa Lisesinden okul arkadaşı Taner Özkan'ın açıklamaları Sunal'ın hayranlarından Mehmet Salim Karagöz'ın açıklamaları Dua edilmesi Kemal Sunal mezarı başında anıldı Usta oyuncunun vefatının 16. yılı dolayısıyla mezarı başında tören düzenlendi Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, ailesi, sanatçı arkadaşları ve sevenleri tarafından vefatının 16. yılında anıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Usta oyuncunun kabrinden genel görüntü

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'ın açıklamaları

Sunal'ın kızı Ezo'nun açıklamaları

Oğlu Ali Sunal'ın açıklamaları

Sunal'ın Vefa Lisesinden okul arkadaşı Taner Özkan'ın açıklamaları

Sunal'ın hayranlarından Mehmet Salim Karagöz'ın açıklamaları

Dua edilmesi Kemal Sunal mezarı başında anıldı

Usta oyuncunun vefatının 16. yılı dolayısıyla mezarı başında tören düzenlendi

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, ailesi, sanatçı arkadaşları ve sevenleri tarafından vefatının 16. yılında anıldı.

Sunal'ın eşi Gül Sunal, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında gerçekleştirilen anma töreninde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, eşinin güzel ve özel bir insan olduğunu, unutulmadığını ve hala sevildiğini söyledi.

Usta oyuncunun ölümünün üzerinden 16 yıl geçtiğini anımsatan Gül Sunal, "Bizim için çok ağır bir gün ama hep yazdığımız ve söylediğimiz gibi bir yaşından 16 yaşına kadar yine yeni hayranları var. Bu da bizi teselli ediyor. Verdiği sözü tutuyor hayranları. Unutmayacağız, unutturmayacağız. Hakikaten de vefa görüyoruz. Çok teşekkür ediyoruz hepsine. Biz büyük bir aileyiz." ifadelerini kullandı.

Kemal Sunal'ın kızı Ezo da anma törenine gelenlere teşekkür ederek, "Beraber olmak güç veriyor gerçekten. 16 yıl oldu. Annemin de dediği gibi küçücük hayranları ve seyircileri var. Herhalde ölümsüzlüğü bulan biri varsa onlardan biri de Kemal Sunal'dır." diye konuştu.

Babası gibi oyuncu olan Ali Sunal ise "Her yıl aynı şeyleri söylüyoruz ama en başta özlem giderek artıyor. Hakikaten özlemi can acıtıyor, yoruyor ama ona duyulan sevgiyle ve onu yaşatmaya çalışan sevenleriyle birlikte bu özlemi dağlıyoruz ve hayatımıza devam ediyoruz. Büyük bir gururla, başımız dimdik devam ediyoruz." dedi.

Ali Sunal, 16 yılın babasını özlemekle geçtiğini dile getirerek, şöyle devam etti:

"Onsuz yeniden bir aile kurmakla, onsuz yeniden aile olmakla, düştüğümüz yerden kalkmakla, onun yaşattığı soyadı tertemiz devam ettirmeye çalışmakla bu uğraşlarla geçti. Bugün bu olayın acısını, hüznünü, yasını yaşayacağız ama yarından itibaren yine güzel güzel, küçük sevenlerini sevindirecek sürprizlerimiz olur diye düşünüyorum."

Sunal'ın Vefa Lisesinden okul arkadaşı Taner Özkan da ünlü sanatçıya ilişkin şu görüşlerini dile getirdi:

"En iyi sıra arkadaşları bizdik. Hiç ayrılmadık. Bugün de yarın da ayrılmayacağız. O bizim gurur abidemiz. Dışarıda hiç gülmezdi ama dünyayı gülmekten kırardı. Üniversiteye ara vermişti bir süre, filmleri dolayısıyla. Ondan sonra iletişim fakültesine devam etti. Mezun olduğu gün hepimiz oradaydık. Ailesi, oyuncu arkadaşları ve sıra arkadaşları oradaydık. Tam bir belgeseldir."

Kemal Sunal'ın hayranlarından Mehmet Salim Karagöz de 16 yıldır Sunal'ın mezarını ziyaret ettiğini ve oyuncunun filmlerini her zaman hasretle izlediğini belirterek, "Bugün de dualarımızla onu mezarı başında anmak için ziyaretine geldik. Onun gibi bir insan bir daha dünyaya gelmez herhalde." diye konuştu.

Tören, sanatçının mezarı başında Kur'an-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: AA / Güncel

Mehmet Salim Kemal Sunal Ali Sunal Gül Sunal Politika Güncel Haberler

YouTuber Diamond Tema hakkında yakalama kararı

YouTuber Diamond Tema hakkında yakalama kararı

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç! CHP ile AK Parti arasındaki fark 3 puana yakın

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç! CHP ile AK Parti arasındaki fark 3 puana yakın

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

Bakmadan Geçme

Arap turistler Uzungöl'de birbirine girdi! Vatandaşlar güçlükle ayırdı

Arap turistler Uzungöl'de birbirine girdi! Vatandaşlar güçlükle ayırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title