Haberler

Kaybolan Köpeği İçin Gözyaşlarına Boğuldu

Adana’da emekli Bayram Ali Yüksel, 1,5 aydır kayıp olan"Raki" isimli Sibirya kurdu cinsi köpeğini bulana bin lira ödül verecek.

Adana'da emekli Bayram Ali Yüksel, 1,5 aydır kayıp olan"Raki" isimli Sibirya kurdu cinsi köpeğini bulana bin lira ödül verecek. Yüksel, "Allah benim yaşımdan alsın ona versin. Ona bir şey olmasın" diyerek gözyaşı döktü.

Çukurova ilçesi, 100. Yıl Mahallesi'nde oturan 3 çocuk babası Bayram Ali Yüksel (58) eşi Emine Yüksel (52) ile birlikte 9 yıl önce 20 günlükken Sibirya kurdu cinsi bir köpek aldı. Köpeğe "Raki" ismini veren Yüksel, onu biberonla besleyip yazın Adana sıcağında 24 saat klima çalıştırarak büyüttü.

Bütün zamanını Raki ile geçirdi

Yüksel, çalıştığı bankadan emekli olduktan sonra bütün zamanını "Raki" ile geçirmeye başladı. Ancak 23 Aralık 2016 saat 23.00 sıralarında dışarı çıkan Raki bir daha eve dönmedi. Bunun üzerine Yüksel her yerde Raki'yi aradı ancak bulamadı. Polise başvurdu, mahalledeki bir çok yere köpeğinin kayıp olduğunu belirtir ilan astı aradan 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen bir türlü köpeğini bulamadı.

"Oğullarımdan çok seviyorum"

Aradan 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen köpeğini bulamamanın üzüntüsünü yaşayan Yüksel, "Benim 3 oğlum var, onlardan daha fazla seviyorum köpeğimi. O benim her şeyimdi. Benim en büyük dostumdu. Allah benim canımdan alsın ona versin. Ona bir şey olmasın. Köpeğimi çok seviyorum. Köpeğim kaybolduğundan bu yana hiç uyumuyorum. 23 Aralık'tan beri gün gün, saat saat onun olmadığı anları sayıyorum. Benim köpeğim kaçırıldı. Yoksa mutlaka evine geri dönerdi" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Bayram Ali Yüksel, köpeğinin bulunamaması halinde hayatının biteceğini, köpeğini getirene bin lira ödül vereceğini söyledi. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Emine Yüksel Ali Yüksel Sibirya Politika Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title