Haberler

Karesi Belediyesi 8 Yatırımın Açılışını Gerçekleştirecek

Güncelleme:

Karesi Belediyesi, Köteyli Mahallesi Çok Amaçlı Salon açılışının ardından önümüzdeki iki ay içerisinde 8 yatırımın daha açılışını yapmayı planlıyor. Belediye Başkanı Dinçer Orkan, yeni yatırımlarla ilgili bilgi vererek, hizmetlerin kırsal mahallelere de ulaşmasını hedeflediklerini belirtti.

Karesi Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar bir bir açılıyor. Son olarak Köteyli Mahallesi Çok Amaçlı Salon açılışını gerçekleştiren Karesi Belediyesi, 2 ay içerisinde 8 yatırımın daha açılışını yapmayı planlıyor.

Belediye Başkanı Dinçer Orkan'ın vatandaşların ihtiyaçlarını birleştiren Karesi Belediyesi, önümüzdeki iki ay içerisinde 8 yatırımın daha açılışını yapmayı planlıyor. Son olarak Köteyli Mahallesi Çok Amaçlı Salonu (Köy Konağı) açılışını gerçekleştiren Karesi Belediyesi, ilçe sakinlerinin sosyal, kültürel, eğitim ve sportif faaliyetlerini yapabilecekleri yeni yatırımların açılışı için geri sayıma başladı.

Köteyli Mahallesi Çok Amaçlı Salon'un açılış töreninde konuşan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, hizmete girecek olan yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Karesi Belediyesi'nin insan odaklı çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Başkan Orkan, 27 Kasım günü Maltepe Mahallesi semt spor sahası, 4 Aralık günü Aktarma Mahallesi Köy Konağı, 11 Aralık günü Toygar Mahallesi semt spor sahası ve 18 Aralık günü Yaylabayır Mahallesi halı saha açılışlarını gerçekleştireceklerini müjdeledi.

Yatırımlarda son hazırlıklar yapılıyor

Merkezde olan hizmetlerin kırsal mahallelere de ulaşmasını istediklerini söyleyen Başkan Orkan, yeni belediye hizmet binasının da Kızpınar Mahallesi'nde bulunan eski Askerlik Şubesi'ne taşıyacaklarını açıkladı. Binada tadilat çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Orkan açılışı yapılacak diğer yatırımları şöyle sıraladı:

Aralık ayında yeni hizmet binamızın taşıma ve açılış işlemini gerçekleştireceğiz. Onun yanında Adnan Menderes Mahallemize inşa edeceğimiz Park ve Yaşam Alanı'nın temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Ayrıca özellikle gençlerimizin eğitim görerek projeler üretebileceği İHA Eğitim ve Teknoloji Merkezimizin açılışı ve yine Toygar Mahallemize yaptığımız Park ve Yaşam Alanının açılışlarını gerçekleştireceğiz. Her şey daha güzel bir Karesi için. Çalışmaya devam edeceğiz." - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Dinçer Orkan Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title