Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi - Haberler
Haberi Paylaş

Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi

Bültenler - Güncel
Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi

Kocaeli Ardahan İli Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi, başarılı çalışmaları ve derneğe verdiği katkılar nedeniyle Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a teşekkür plaketi verdi.

Seyfidar Çoban'ın başkanlığını yaptığı Kocaeli Ardahan İli Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Dernek yönetim kurulu üyeleri ile Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ı ziyaret eden Dernek Başkanı Seyfidar Çoban, "Kartepe İlçemize ve dernek çalışmalarımıza kattığınız değerler için teşekkür ederiz. Biz sizi çok seviyoruz. Gönüllerde kalıcı izler bıraktınız" dedi.

Dernek yönetiminden çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, "Kartepe doğal ve eşsiz güzellikleri ile bir çekim merkezi olan ilçemizde, bizler hep sivil toplum örgütlerini önemsedik ve çalışmalarımıza ortak ettik. Gecenize de katılamadım ama güzel geçtiğini düşünüyorum" dedi.

Dernek Başkanı Çoban beraberindeki üyeleri Uğur Işık, Oğuz Kaya, Serbay Güngör, Vilayet Aydemir, Ergül Şirin, İbrahim Akpınar ve Dilek Akpınar ile birlikte, Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a teşekkür plaketini takdim etti. Samimi atmosferdeki sohbet içilen çaylar eşliğinde son buldu.

Bültenler / Güncel

Şükrü Karabalık, Ardahan, Kartepe, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title