Haberler

İvrindi'nin gözbebeği 'Millet Parkı'

Güncelleme:

İvrindi'nin gözbebeği 'Millet Parkı' Türkiye'nin ilk millet parklarından birisinin yapıldığı Balıkesir'in İvrindi ilçesinde Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, ilçede vatandaşların ilgi gösterdiği millet parkını yeni projeler ile destekleyerek İvrindi'nin gözde alanı haline getirecek.

İvrindi'nin gözbebeği 'Millet Parkı'

BALIKESİR - Türkiye'nin ilk millet parklarından birisinin yapıldığı Balıkesir'in İvrindi ilçesinde Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, ilçede vatandaşların ilgi gösterdiği millet parkını yeni projeler ile destekleyerek İvrindi'nin gözde alanı haline getirecek.

İvrindi'de yapılan millet parkı vatandaşların da ilgisini çekiyor. Spor aktivitelerinin yapıldığı ve çocukların oynadığı park büyüklüğü ile de dikkat çekiyor. Millet Parkını anlatan İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, "Cumhurbaşkanımızın talimatı ile hepinizin bildiği üzere millet parkları seferberliği başlatılmıştı. Balıkesir'de de ilk yapılanlardan bir tanesi İvrindi Millet Bahçesi. 51 bin dekarlık bir alan. İvrindi için çok güzel bir kazanım oldu. Okullar bölgesinde yapılması ayrıca güzel oldu, vatandaşın da mesire alanı olarak kabul ettiği güzel bir bölge. Burada millet parkı içinde halkımızın dinlenip, eğlenebileceği bir çok unsur bir arada. Özellikle çocuk ve gençlerimize yönelik olarak düzen alındı. Vücut geliştirme aletleri ile spor alanlarımız var. Çocuk oyun parkı grubumuz oluşturuldu kauçuk zemin üzerinde. Günün sıcak olmayan zamanlarında vatandaşlarımız da ilgi gösteriyor. Burası henüz daha tamamlanmadı. Bir kaç ay içinde tamamlanacaktır. Yürüyüş yollarımız oldukça geniş ve vatandaşlarımız sabah ve akşam buraları değerlendiriyor. Biz çok memnunuz. Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu Millet Bahçeleri seferberliğinin ilk adımını burada atmak bizi ayrıca sevindirdi. Gelecekte bir kafeterya olması planlanıyor ve ihtiyaç olarak görülüyor. 107 dönümlük arazide de panayır alanı ve yağlı güreşleri yapmak istediğimiz bir alanımız var. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz'ın da desteği ile bir panayır alanı ve yağlı güreş alanı düşünüyoruz. Projeleri çizildi. Tamamlandığında bu noktanın gözde bir alan olacağını söyleyebilirim" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Yusuf Cengiz Balıkesir Türkiye Güncel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title