Haberi Paylaş

İmamoğlu ve Yavaş'tan aralarının açık olduğu dedikodularını bitiren kare! İkisi de aynı notla paylaştı

Güncel Haberler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın aralarında sorun olduğu iddiası uzun süredir kamuoyunu meşgul ediyor. İkili bir araya geldikleri ana ilişkin fotoğraf karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak bu dedikoduları bitirdi.

Son dönemlerde adları 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayı olarak geçen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın aralarının açık olduğu öne sürülmüştü. İkilinin Kılıçdaroğlu'nun vizyon belgesinin açıkladığı törende mesafeli oturması bu dedikoduları daha da ayyuka çıkarmıştı.

Kamuoyunu meşgul eden konuyla ilgili iki isimden de dikkat çeken bir hamle geldi. Bir araya geldikleri ana ilişkin fotoğraf karesini sosyal medya hesaplarından paylaşan İmamoğlu ve Yavaş, şimdilik aralarının açık olduğu dedikodularını da rafa kaldırmış oldu.

İmamoğlu ve Yavaş'tan 'Aralarında sorun var' dedikodularını bitiren paylaşım

İmamoğlu, Yavaş ile bir araya geldiği ana ilişkin fotoğraf karesini "Bugün Başkent'imizde, Ankara'mızın değerli başkanı Mansur Yavaş ile örnek belediyecilik uygulamaları, yerel yönetimler ve sosyal belediyecilik üzerine faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek" notuyla paylaştı.

İmamoğlu ve Yavaş'tan 'Aralarında sorun var' dedikodularını bitiren paylaşım

Mansur Yavaş ise "Bugün Başkent'imizde, İstanbul'umuzun değerli başkanı Ekrem İmamoğlu ile örnek belediyecilik uygulamaları, yerel yönetimler ve sosyal belediyecilik üzerine faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek" notuyla İmamoğlu ile verdiği pozu paylaştı.

Ekrem İmamoğlu Mansur Yavaş Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Onur Yener:

Laf 1000 icraat 0.00000...

Sezgin Sezgin:

Karın agriniz 4 senedir bi bitmedi...4 senedir hazmedemediniz ANKARAYI DA ISTANBULU DA kaybetmeyi...

ekaf paseh:

onur yenmez

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title