Haberler

'İkizler Firarda' İlk Kez D-Smart'ta,

Güncelleme:

"İkizler Firarda", 10 Mart Pazar akşamı saat 21.00'de D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk ekranında buluşacak.

MACERA VE İLLÜZYON SMART SİNETÜRK EKRANLARINDA

İkranur ve Ferganur kardeşlerin Necmi Yıldırım ile başrollerini paylaştığı, Sümer Tilmaç, Oya Aydoğan, Selahattin Taşdöğen, Haldun Boysan gibi deneyimli isimlerin yer aldığı "İkizler Firarda", TV'de ilk kez D-Smart'ta sinemaseverler ile, 10 Mart Pazar akşamı saat 21.00'de D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk ekranında buluşacak.

Ülkemizin önde gelen dijital yayın platform D-Smart, vizyona girdiği an itibariyle sinemaseverlerin ilgiyle takip ettiği sinema filmlerinin TV'deki ilk gösterimlerini izleyicileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Sihirbazlık yaparak hayatını geçindiren Necmi'ye, ikiz kızları da gösterilerinde yardım eder. Annelerini kaybetmiş olan ikizler bir gün babalarının yanında duydukları bir konuşmayı yanlış anlar ve annelerinin hayatta olduklarını düşünmeye başlar. Bu düşünce ise onları Bursa'ya sürükler. Ancak Bursa'da onları anneleri yerine başka maceralar bekliyordur.

Selahattin Taşdöğen, Sümer Tilmaç, Oya Aydoğan, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Bengier, Haldun Boysan gibi tecrübeli ve güçlü isimler ile Seda Sayan ve Tarık Mengüç'ün bir arada bulunduğu 'İkizler Firarda'nın keyifli ve güçlü oyuncu kadrosunda başrolleri Necmi Yıldırım ile İkranur ve Ferganur Demirtaş kardeşler paylaşıyor.

Necmi Yıldırım'ın senaryosunu da yazdığı 'İkizler Firarda'nın eğlenceli ve keyifli dakikaları, bol illüzyon ile süsleniyor.

Sinemaseverler 'İkizler Firarda' filminin TV'de ilk gösterimini, D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk ve SineTürk HD ekranlarında, 10 Mart Pazar akşamı saat 21.00'de izleyebilecek.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Necmi Yıldırım Sümer Tilmaç Oya Aydoğan D Smart Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title