SÜMER TİLMAÇ HABERLERİ

SÜMER TİLMAÇ HABERLERİ

Sümer Tilmaç haber, Sümer Tilmaç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sümer Tilmaç

Sümer Tilmaç

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 15.7.1946 - 12.7.2015

Sümer Tilmaç Kimdir ?

Sümer Tilmaç, 15 Temmuz 1948 tarihinde Malatya‘da doğdu. Giritli bir memur baba ile Türkmenistan göçmeni memur bir annenin çocuğudur. 1964 yılında Arena Tiyatrosu’nda oyunculuğa başladı. 1968 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı’ndan mezun oldu. Yaklaşık 60 tiyatro oyununda rol aldı. Tiyatro çalışmalarının yanı sıra bir çok filmde de rol almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sümer Tilmaç - 17.9.2020
Antalya Film Forum jürileri belli oldu
Çekimlerinin en az üçte ikisi Antalya'da gerçekles¸tirilerek filmin son kurgusunda aynı oranda Antalya sahneleri yer alması şartıyla ulusal uzun metraj bir filme 150 bin lira maddi destek sağlayacak Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu Pitching Platformu için bu yıl üç proje yarışacak.
Sümer Tilmaç - 15.9.2020
Antalya Film Forum Pitching Platformları Projeleri açıklandı
Antalya Film Forum'un Uzun Metraj Kurmaca Pitching Platformu, Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu Pitching Platformu ve Dizi/Kısa Dizi Pitching Platformu projeleri açıklandı.
Sümer Tilmaç - 10.9.2020
Antalya Film Forum projeleri açıklandı
Olena Yershova Yıldız direktörlüğünde gerçekleşecek Antalya Film Forum'un, Uzun Metraj Kurmaca Pitching Platformu, Antalya'yı bir film platosuna dönüştürmeyi amaçlayan Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ve bu yıl başlatılan Dizi/Kısa Dizi Pitching Platformu'na seçilen projeler önümüzdeki günlerde açıklanacak.
Sümer Tilmaç - 24.7.2020
Antalya Film Forum'a başvurular başladı
Uzun Metraj ve Belgesel Filmler Work in Progress Platformu için son başvuru tarihi 20 Ağustos, Uzun Metraj Kurmaca Pitching Platformu ve Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu Pitching Platformu için ise 14 Ağustos olarak belirlendi.
Sümer Tilmaç - 7.6.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, 67 yaşında İstanbul'da vefat etti.
Sümer Tilmaç - 31.10.2019
56. Antalya Altın Portakal Film Festivali
Sümer Tilmaç ödülü "Gönül"e verildi Antalya'da film çekmeyi teşvik eden ve üç yıl önce hayatını kaybeden usta oyuncu Sümer Tilmaç'ın anısına verilen Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu için bu yıl beş proje yarıştı.
Sümer Tilmaç - 3.9.2019
Antalya Film Forum'a başvurular sürüyor
Forum kapsamında Antalya'da çekilecek bir film, Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ile desteklenecek.
Sümer Tilmaç - 3.9.2019
Antalya Film Forum'a başvurular için son günler
Genç ve bağımsız sinemacıların heyecanla beklediği Antalya Film Forum'a başvurular bu hafta sona eriyor. 26 Ekim - 1 Kasım 2019 tarihleri arasında 56'ncısı gerçekleşecek Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin düzenlediği ve Türkiye'nin en büyük sektörel destek platformu olan Antalya Film Forum, yönetmen, yapımcı ve senaristleri uluslararası film profesyonelleriyle buluşturacak. Antalya'da çekilecek bir filmi Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ile destekleyen Antalya Film Forum, 9 projeye toplam 450 bin TL tutarında para ödülü verecek.
Sümer Tilmaç - 3.9.2019
Antalya film forum'a son başvuru 6 eylül
FİLM FORUM BAŞVURULARI Yapım süreci devam eden birçok filmin yanı sıra ulusal ve uluslararası festivallerde ödüllerle karşılanan yerli yapımların oluşmasına önemli kapı açan Antalya Film Forum'a başvurular, 6 Eylül'e kadar sürecek. Seçilecek projeler ise 24 Eylül'de açıklanacak. Antalya'da çekilecek bir filmi Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ile destekleyen Antalya Film Forum, 9 projeye toplam 450 bin TL tutarında para ödülü verecek.
Sümer Tilmaç - 9.6.2019
Haftanın tarihine bakış
2015- Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Sümer Tilmaç, 67 yaşında İstanbul'da vefat etti.
Sümer Tilmaç - 3.10.2018
Antalya Film Forum Ödülleri Sahiplerini Buldu
Hotel Su'da gerçekleştirilen ödül töreninde, Kurmaca Pitching, Belgesel Pitching, Work in Progress (Yapım Aşamasında), Kısa Film Work in Progress, Yapımcısını Arayan Projeler, Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu platformlarında ödüller verildi.
Sümer Tilmaç - 16.8.2018
Yeşilçam Film Günleri" Bayramda da Devam Edecek
Haluk Kurtoğlu, Sümer Tilmaç ve Murat Soydan'ı başrollerde buluşturan, Mesut Uçakan'ın bir diğer filmi "Reis Bey" de bayramın ikinci günü açık hava sinemasında yer alacak.
Sümer Tilmaç - 6.4.2018
Sümer Tilmaç Sahnesindeki İlk Oyun 'Organik Komedi'
Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi Sümer Tilmaç sahnesinde 'Organik Komedi' adlı oyun sahnelendi.
Sümer Tilmaç - 6.4.2018
Dha Yurt Bülteni-3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Kuşun kurtarılması (cep telefonu) -Elleri kesilen Ramazan'ın fotoğrafı Haber-Kamera: Semih YARDIMCI / PATNOS (AĞRI), ============================================= Sümer Tilmaç sahnesindeki ilk oyun 'Organik Komedi' Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi Sümer Tilmaç sahnesinde 'Organik Komedi' adlı oyun sahnelendi.
Sümer Tilmaç - 21.10.2017
54'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali Kortejle Başladı
BAZI ARAÇLAR YOLDA KALDI Klasik araçların en önünde ise 1905 model bir araç, Türk sinemasının simge isimlerinden Sümer Tilmaç'ın fotoğrafını taşıdı.
Sümer Tilmaç - 21.10.2017
54. Uluslararası Antalya Film Festivali
Sümer Tilmaç unutulmadı Bu arada, 2 yıl önce hayatını kaybeden Antalyalı sanatçı Sümer Tilmaç'ın fotoğrafı, yanına karanfiller konularak kortejde 1915 model araçla taşındı.
Sümer Tilmaç - 21.10.2017
Dha Yurt Bülteni-14
BAZI ARAÇLAR YOLDA KALDI Klasik araçların en önünde ise 1905 model bir araç, Türk sinemasının simge isimlerinden Sümer Tilmaç'ın fotoğrafını taşıdı.
Sümer Tilmaç - 27.9.2017
Antalya Film Forum Finalistleri Belli Oldu
Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ve Kısa Film Work in Progress platformlarında finale kalan projeler ise 2 ve 3 Ekim'de açıklanacak.
Sümer Tilmaç - 27.9.2017
Antalya Film Forum'un Finalistleri Belli Oldu!
Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ve Kısa Film Work in Progress (Yapım Aşamasında) platformlarında finale kalan projeler ise 2 Ekim ve 3 Ekim tarihlerinde açıklanacak.
Sümer Tilmaç - 6.9.2017
54. Uluslararası Antalya Film Festivali'ne Doğru
Forum'un direktörlüğünü üstlenen Zeynep Atakan'ın, gelen sorulara cevap vermek, genç sinemacılara yol göstermek adına sosyal medyada canlı yayınlar yaptığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Zeynep Atakan'ın geçtiğimiz gün yaptığı canlı yayına yine büyük ilgi vardı. Bin 200 kişinin katıldığı yayında, Antalya Film Forum ile ilgili yüzlerce soru geldi. Genç sinemacılar, özellikle Forum'un yeni platformları Yapımcısını Arayan Projeler Platformu: Senaryo Geliştirme ve Projelendirme, Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu ile ilgili sorularını yönelttiler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sümer Tilmaç Haberleri | Sümer Tilmaç Kimdir - Haberler - Sümer Tilmaç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sümer Tilmaç kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya Film Forum'un ödülleri açıklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 03:22:34. #1.14#
title