Haber : İBB Başkanı Kadir Topbaş Hakkında Çıkan İddialara Cevap Verdi - Haberler

Haberi Paylaş

İBB Başkanı Kadir Topbaş Hakkında Çıkan İddialara Cevap Verdi

Gazeteci Fatih Tezcan'ın Kadir Topbaş hakkında yazdıkları için açıklama yayınlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, iddiaları yalanlayarak hukuki sürecin başlatıldığını bildirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, hakkında çıkan FETÖ ile igili iddialara sosyal medya üzerinden cevap verildi. İBB'nin resmi Twitter hesabından önemli açıklama başlığıyla yayınlanan kısa metin, Kadir Topbaş tarafından retweet edildi.

Gazeteci Fatih Tezcan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'ın FETÖ'ye 370 milyon TL kazandırdığını iddia etmişti.

"İDDİALARIN TAMAMI ASILSIZDIR"

Yapılan açıklamada, "İstanbul Fatih İlçesi Vatan Caddesi üzerindeki bir arsa konu edilerek, sosyal medyada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Topbaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi hakkında atılan iddiaların tamamı asılsızdır. Akıl ve izandan yoksun hezeyanlardan oluşan iftiralara ilişkin gerekli hukuki süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna saylı ile duyurulur." cümleleri yer aldı.

İşte İBB tarafından yapılan açıklama:


Kaynak: Haberler.com

Haberler.com - Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş Fatih Tezcan Twitter Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title