Gökçek'ten "Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı anketi yapılsa sonuç ne çıkar?" sorusuna çarpıcı yanıt - Haberler
Haberi Paylaş

Gökçek'ten "Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı anketi yapılsa sonuç ne çıkar?" sorusuna çarpıcı yanıt

Haberler.com - Erdem Aksoy - Güncel
 - Güncelleme:

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu akşam katıldığı canlı yayında yine Mansur Yavaş'ı hedef alan açıklamalarda bulundu. Elinde belgelerin bulunduğunu ve Mansur Yavaş'ın siyasi hayatının 3 ay içinde biteceğini iddia eden Gökçek, kendisine yöneltilen "Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı diye anket yapılsa sonuç ne çıkar?" sorusuna da beklenmeyen bir yanıt verdi ve "Melih Gökçek çıkar. Sebebi de Mansur Yavaş'ın sosyal medyada yaptığı kampanya" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski başkan Melih Gökçek'in gündeminden düşmüyor. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sorularına yanıt veren Gökçek elinde belgeler bulunduğunu öne sürerek "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek" dedi.

"YAVAŞ'IN İCRAATLARIYLA İLGİLİ BANTLARI GÖSTERECEĞİM"

Gökçek, "Sizin programınızda ben bant gösteremiyorum. Ben başka bir televizyon programında Mansur Yavaş'ın yaptığı icraatlarla ilgili bantları göstereceğim. Yalan söylediğini birebir kendi sesinden ispat edeceğim. Millet görünce bunu böyle diyecek" ifadesini kullandı.

"MANSUR YAVAŞ GECE GÜNDÜZ KAMPANYA YAPIYOR"

Gökçek, "Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı diye anket yapılsa sonuç ne çıkar?" sorusuna "Melih Gökçek çıkar. Sebebi de Mansur Yavaş'ın sosyal medyada yaptığı kampanya. Gece gündüz kampanya yapıyor" yanıtını verdi.

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Güncel

Mansur Yavaş Melih Gökçek Ankara Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (17)

mustafa kuyu:

Bu adamı hala utanmazca savunan troller var yahu,gerçekten hayret!

TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Parsel parsel paran var daha zorluyorsun :)

Eğrioturdoğrukonuş:

Programı biraz izledim Melih Gökçek, Mansur Yavaş ı canlı yayında tartışmaya davet etti. Mansur enden çıkamıyor?

Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title