Haberler

Gaggenau ve 24kitchen'dan Lezzetli Bir İşbirliği

Abone Ol

"Tasarım Üstadı" ile "Yemek Üstatları" bu kanalda buluşuyor.

Türkiye'nin 24 saat yayın yapan ilk yemek kanalı 24Kitchen ile lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau arasında yapılan işbirliği kapsamında dünyaca ünlü şeflerin 24Kitchen için hazırladığı programlarda Gaggenau ürünleri kullanılacak.

Fox International Channels tarafından yayına alınan yeni yemek kanalı 24Kitchen, tüm dünyada mutfak teknolojisinde uzman marka olarak bilinen Gaggenau ile uzun soluklu bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında Jamie Oliver, Anthony Bourdain, Rudolf Van Veen gibi dünyaca ünlü şeflerin 24Kitchen için taze, sağlıklı, lezzetli yiyeceklerle hazırladıkları programların reklam kuşaklarında Gaggenau'nun dünyada ilkler yaratan ürünleri kullanılıyor.

13 Ocak itibariyle 24Kitchen ekranlarından yayınlanmaya başlayan tanıtım filmleri, 24Kitchen ekibi tarafından Gaggenau ürünleri kullanılarak hazırlanan özel yemek görüntüleriyle harmanlandı. Gaggenau'nun 14-20 Ocak tarihleri arasında Köln'de düzenlenecek Living Kitchen Uluslararası Mutfak Mobilyaları ve Aksesuarları Fuarı'nda ilk kez görücüye çıkaracağı yeni 400 ve 200 serisi fırınları için 24Kitchen prodüksiyon ekibi tarafından hazırlanan tanıtım filmleri, kısa ve uzun versiyonlar halinde 24Kitchen izleyicileriyle buluşuyor.

24Kitchen ve Gaggenau işbirliği kapsamında ayrıca, 24Kitchen'ın en ünlü şeflerinden biri İstanbul'a gelecek. Bu ünlü şef, Gaggenau ürünlerini kullanarak Türkiye'ye özel bir yemek şovu sergileyecek.

Dünyaca ünlü aşçılar

Dünyanın ünlü aşçılarından ve sektörün en önemli TV yüzlerinden Jamie Oliver ve Anthony Bourdain'in hiçbir yerde yayınlanmamış en yeni programları dâhil tüm programlarının yanı sıra dünya çapında ses getirmiş birçok başarılı aşçının programları sadece 24Kitchen'da yayınlanıyor. Jamie Oliver'ın "Dünyanın En İyi Yemek Kanalı" olarak nitelendirdiği 24Kitchen, Jamie'nin 15 Dakikalık Yemekleri, Jamie'nin İngiltere'si, Jamie İle Evde, Anthony Bourdain İle Lezzet Durakları, Lorraine Pascale ile Pratik Yemekler, Lezzetli Bayan Dahl ve Amsterdam asıllı başarılı şef Rudolf van Veen ile Hayatın Tadı gibi çok özel yemek programlarına ev sahipliği yapıyor.24Kitchen, D-Smart 53. kanal ve Teledünya 13. kanalda yayınlanıyor.

Uluslararası iF Ürün Tasarım Ödüllü ocak ve dünyanın en büyük ev tipi fırını başrolde

24Kitchen ve Gaggenau işbirliği kapsamında çekilen tanıtım filmlerinde, Gaggenau'nun düşük enerji tüketimiyle kusursuz ve hızlı yemek pişirmeyi mümkün kılan, tüm yüzeyi indüksiyonlu CX 480 ocağı ile ev tipi fırınlar arasında dünyanın en büyüğü olarak öne çıkan BX280 model fırını kullanılıyor. Uluslararası iF Ürün Tasarım 2011 Ödülü'ne de layık görülen Gaggenau CX 480 ocakta aynı anda dört tencere ve tava kullanılabiliyor. Gaggenau'nun iki adet 76 cm'lik fırını tek bir modülde dik olarak tasarlayarak yarattığı BX280 fırın ise 17 çeşit ısıtma özelliğine, 10 tepsi kapasitesine ve toplam 220 litre kullanılabilir iç hacme sahip.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Anthony Bourdain Türkiye Oliver Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title