Haberler

Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı Sona Erdi

Güncelleme:

Nevşehir'de düzenlenen "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi.

Nevşehir'deki "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi- Çalıştay kapsamında fotoğrafçılık eğitimi alan Türk ve Koreli öğrencilerin çektiği fotoğraflar sergilendiNEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'de düzenlenen "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi.UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, UNESCO Asya Pasifik Uluslararası Anlayış İçin Eğitim Kategori 2 Merkezi ve Kore Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı iş birliğinde Kapadokya'da düzenlenen ve 26 Kasım'da başlayan çalıştay kapsamında fotoğrafçılık eğitimi alan Türk ve Koreli öğrencilerin çektiği fotoğraflar, Avanos'taki özel bir müzede sergilendi.Serginin açılışında konuşan UNESCO Türkiye Milli Komisyonu İletişim ve İhtisas Komitesi Başkan Vekili Hilmi Bengi, çalıştayda kısa zamanda oldukça verimli çalışmalara imza atıldığını belirtti."Fotoğraf, bir sanattır. Fotoğraf, bir haberdir, belgedir, tarihe atılan bir imzadır. Fotoğraf, bir anı, hatıradır" diyen Bengi, şunları söyledi: "Fotoğraf, UNESCO'nun temel felsefesi olan sevgiye, hoşgörüye ve evrensel barışa sunulan en güzel hediyedir. Kısacası fotoğraf, hayattır, hayatı ölümsüzleştiren bir araçtır. Bir dokunuşla hayatın en kısa anını görüntülü olarak kayda geçirirsiniz, her kareyle tarihe bir iz bırakırsınız. Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla herkesin fotoğraf çektiği bir ortamında profesyonel fotoğrafçılara olan ihtiyacın arttığını görebiliyoruz."Konuşmaların ardından, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ve Hilmi Bengi ile katılımcılar, Türk ve Koreli öğrenciler tarafından Kapadokya'nın farklı bölgelerinde çekilen fotoğrafların yer aldığı sergiyi gezdi. -"Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı"-Dr. Hilmi Bengi

Kaynak: AA / Güncel

Hilmi Bengi Kapadokya Nevşehir Türkiye Politika Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title