Engelli küçük Muhammet toplanan yardımları yürüteciyle kamyonete taşıdı - Haberler
Haberi Paylaş

Engelli küçük Muhammet toplanan yardımları yürüteciyle kamyonete taşıdı

İhlas Haber Ajansı - Ali Serkan Aygün - Güncel
 - Güncelleme:

Engelli küçük Muhammet toplanan yardımları yürüteciyle kamyonete taşıdı Isparta'da yaşayan yürüme engelli 12 yaşındaki Muhammet Emin Er, Manavgat için toplanan yardım malzemelerini yürüteciyle kamyonete kadar taşıdı.

Engelli küçük Muhammet toplanan yardımları yürüteciyle kamyonete taşıdı

ISPARTA - Isparta'da yaşayan yürüme engelli 12 yaşındaki Muhammet Emin Er, Manavgat için toplanan yardım malzemelerini yürüteciyle kamyonete kadar taşıdı. Komşusunun görüntülediği o anlar duygu dolu anlar yaşattı.

Çünür Mahallesi'ndeki Çeliktepe Sitesi sakinleri, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yangından etkilenen vatandaşlara destek olabilmek amacıyla bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında site sakinleri topladıkları yardımları kamyonete yükleyerek, Manavgat'a gönderdi. Aracın yüklenmesi esnasında yürüme engelli küçük Muhammet Emin Er de yürüteciyle komşularına yardım etti. Su kolilerini yürütecine yükleyen Er, araca getirerek bıraktı. Komşusunun görüntülediği o anlar duygu dolu anlar yaşattı.

İhlas Haber Ajansı / Ali Serkan Aygün - Güncel

Manavgat, Antalya, Isparta, Engelli, Yaşam, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title