Haberler

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ve Samsun Üniversitesi tarafından Orta Karadeniz Kariyer Fuarı açıldı

Güncelleme:

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ile Samsun Üniversitesi tarafından düzenlenen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı'nın (OKAF) açılışı yapıldı. Fuar, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Açılış törenine birçok önemli isim katıldı ve konuşmalar gerçekleştirildi.

CUMHURBAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Ofisi ile Samsun Üniversitesi tarafından düzenlenen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı'nın (OKAF) açılışı yapıldı.

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde 10-11 Ocak tarihleri arasında düzenlenen OKAF'ın açılış törenine AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Milletvekili Erhan Aksu, Vali Yardımcısı Şevket Cimbir, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, rektörler ve öğrenciler katıldı.

Programda Amasya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Turabi, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Harun Çiftçi, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Osman Öztürk, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Hamdi Topal, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yavuz Ünal, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Orhan Baş, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Şakir Taşdemir ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Fatih Yılmaz'ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan Samsun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mahmut Aydın, 'Bugünkü fuarımızı planlarken Cumhuriyetimizin 100 yıllık geleneğinden ve geleceğinden ilham aldık. Mottomuz yalnızca öğrencilerimize geleceğimizin onlar olduğunu belirtmekte kalmıyor tüm sorumluluğu onlara yükleniyor bizlerin onlara yolları boyunca destek olmamız gerektiğine dair mesaj veriyoruz' dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Gençlerimizin hayatına ilk adımı atarken o adımı isabetli atma noktasında çok önemli bir organizasyon. İlk başlangıç o kadar önemli ki hayatın bütün ondan sonraki sürecini şekillendiriyor. Samsun sanayide ve istihdamda bölgenin merkezi konumunda' diye konuştu. (DHA)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Karadeniz Samsun Orta Etkinlikler Eğitim Güncel Haberler

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title