Haberi Paylaş

Videoları milyonlarca tık alıyor... Fenomen sanatçı hayranların içine daldı, ezilmekten son anda kurtuldu

Güncel Haberler

Videoları milyonlarca tık alıyor.

Videoları milyonlarca tık alıyor... Fenomen sanatçı hayranların içine daldı, ezilmekten son anda kurtuldu

ŞIRNAK - Şırnak'ta "Tıvorlu" İsmail olarak tanınan İsmail Aşkan, çıktığı sahnede hayranları tarafından ezilmekten son anda kurtuldu.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde kendine has hareket ve şarkılarıyla kısa sürede tanınan yerel sanatçı Tıvorlu İsmail olarak tanınan İsmail Aşkan, gittiği düğünlerde sahne alıp davetlileri eğlendirmeye çalışıyor. Birçok yere konuk sanatçı olarak katılan Aşkan, bir düğünde sahne aldığı sırada hayranları tarafından sahneden indirildi. Kalabalık için düşen Aşkan, ezilmekten son anda kurtuldu. Düğünde ayakkabıları çıkarılan fenomen, son olarak eline aldığı sopayla hayranlarının içine daldı. Hayranların dövüp şarkı söyleyen fenomen son dakikalarda omuzlardan taşınırken yere düştü. Gözlüğü kırılan fenomen seyircilerine doyumsuz anlar yaşattı. 2 saat süren konserinde vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Gittiği her düğün bir takım elbisesinin yırtıldığını söyleyen Aşkan, "Her düğünde böyle oluyor. Beni çok seviyorlar. Sahnede şarkı söylerken milleti eğlendirirken üzerime atlıyorlar. Herkesi çok seviyorum" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Serdar Gükçe - Güncel

Beytüşşebap Şırnak Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title