Haberi Paylaş
Cansu Karaca, oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşıyor

Cansu Karaca, oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşıyor

Güncel Haberler

Oyuncu olmaya lise sıralarında karar veren Cansu Karaca, Anlatan Adam Youtube kanalına katılmasının ardından izleyiciler tarafından beğenilerek kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşadı.

Sosyal medya ile arasının ilk zamanlarda iyi olmamasına rağmen keşfedilmesindeki en büyük etkenin sosyal medya olduğunu belirten Cansu Karaca, "Aslında çektiğim videolar ile oldu yükselişim. Türk televizyon, dizi tarihinde ön plana çıkmış ikonik karakterleri kendi yorumumla taklit etmem ve onları farklı bir dünyanın içine koyarak gündemle alakalı küçük skeçler yapmak insanların dikkatini çekti diye düşünüyorum." dedi.

Cansu Karaca, oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşıyor

Londra'da oyunculuk üzerine eğitim alan ve kendini gün gün geliştiren Karaca, "Henüz herhangi bir projede yer almadım. Geçen yaz olacaktı fakat ne yazık ki rafa kalktı. Şimdi yeni projeleri değerlendirme aşamasındayım. Yakın zamanda sürpriz gelişmeler var. Ben de çok heyecanlıyım." dedi.

Kariyerine yeni bir proje ile adım atmaya hazırlanan yetenekli oyuncu Karaca, "Haluk Bilginer ile oynamayı çok istiyorum. Kendisinden çok şey öğreneceğimi biliyorum. İleride umarım bir projede yollarımız kesişir." dedi.

Cansu Karaca, oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşıyor

Türkiye'de birçok tecrübeli oyuncunun varlığından bahseden ve beğendiği oyuncular ile oynamanın kendisinde farklı bir heyecan yaratacağını belirten Karaca, "Türkiye'de birçok alanında yetenekli ve tecrübeli oyuncu ve yönetmen var. Bu güçlü isimlerin arasında yer almak eminim tarif edilemez bir his olmalı. Özellikle Berkun Oya'nın bir projesinde yer almak beni çok heyecanlandırır." dedi. Her meslekte olduğu gibi oyunculuğun da zorlu yanlarının olduğunu altını çizen Karaca, " Oyuncu olmanın da her meslek gibi zorlukları var tabii ki. Bir role şu sürede hazırlanılır diye bir şey yok. Bu aslında oyuncudan oyuncuya değişen bir durum. İlk etapta elimizdeki kısıtlı süre ile zamanı en doğru şekilde kullanarak hazırlanmaya çalışıyoruz." dedi.

Haberler.com - Güncel

İstanbul Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title