Haberi Paylaş

'Bodrum Bodrum' Filminin Çekimleri Başladı

Güncel Haberler

'Bodrum Bodrum' Filminin Çekimleri Başladı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 'Abazalar Bodrum'da' adıyla tanıtılan, tepkiler üzerine 'Bodrum Bodrum' adı verilen komedi filminin çekimlerine başlandı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 'Abazalar Bodrum'da' adıyla tanıtılan, tepkiler üzerine 'Bodrum Bodrum' adı verilen komedi filminin çekimlerine başlandı. Bodrum sahillerinde filmin çekimleri, 20 günde tamamlanacak ve 4 Nisan'da vizyona girecek.

Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Serkant Yaşar Kutlubay yaparken başrolünde ise Gül Örskaya rol aldı. Filmde ayrıca Esin Kara, Aydan Çakır, Zafer Işık, Emrah Özdoğan, Sude Karaca, Hüseyin İnan, Veysel Kerimoğlu ve Uğur Keskin rol aldı. Bodrum Kumbahçe Sahili, Barlar Sokağı ve Atatürk Caddesi'nde çekimler ilgiyle izlendi.

OYUNCULARDAN POLEMİKLERE TEPKİ

Filmin başrol oyuncusu Gül Örskaya Bodrum halkının ve esnafın ilgisinden övgüyle söz ederek, "Tüm Bodrum halkı bu filmi desteklerken filmin ismi hakkında çıkan polemiklerin nereden kaynaklandığını bilmiyorum. Tek bir kişi bile bize film veya ismi hakkında tepki göstermezken medyada yer bulan tepkiler çok şaşırtıcı. İsme takılmak çok büyük hata. Bu filmin ismi ne olursa olsun vizyona girdiği zaman çok büyük ilgi göreceğine eminim. Film tam bir komedi filmi ve izleyenler bir an bile gülmeden duramayacak. Buna eminim çünkü biz çekerken bunu yaşadık" dedi.

İLÇE TANITIMINA KATKI

Deniz ve tekne çekimleri ile devam edecek filmin yönetmeni Kutlubay, hava şartları nedeniyle zorlandıklarından söz etti. Filmin vizyona girmesiyle ilçenin tanıtımına da katkı sağlanacağının altını çizen Kutlubay, 20 günde tamamlanacak filmin 650 bin TL'ye mal olacağını kaydetti. Filmde, hayatlarında hiçbir kadınla beraber olmamış 4 bakir arkadaşın bir sevgili bulma hayalleriyle herşeylerini satıp Bodrum'a gelmeleri ve 4 kafadarın sevgili bulma peşinde koşarken başlarına gelen komik olaylar anlatılıyor. - Muğla

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Zafer Işık Bodrum Muğla Politika Güncel Haberler

title